Çözüldü Stardew Valley açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melih Ediz

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Team T-Force Vulcan Z Red 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 TLZRD48G3200HC16F01 Ram x2,960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD,WD 1TB Blue 64MB 7200rpm 3.5 SATA 3.0 Harddisk,MSI B450M-A Pro Max AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart,AMD Ryzen 5 2600 Altı Çekirdek 3.40 GHz İşlemci,AMD Radeon™ RX 570 ekran kartı
Dün oyuna gayet normal bir şekilde girebiliyorken şu an oyuna tıkladığımda hiçbir ekran gelmiyor Steam'da oyun çalışıyor gözüküyor durdur gözüküyor fakat herhangi bir şey yok nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Logitech G300'ün yazılımlarından dolayı oluyor muhtemelen. Arkada çalışan Logitech yazılımlarını kapatıp oyunu tekrar açmayı deneyebilirsin. Mod vesaire yüklü mü?

Logitech G300'ün yazılımlarından dolayı oluyor muhtemelen. Arkada çalışan Logitech yazılımlarını kapatıp oyunu tekrar açmayı deneyebilirsin. Mod vesaire yüklü mü?

Herhangi bir mod yüklü değil. Dediğiniz yazılımı arka plandan kapattım fakat devam ediyor.

Çözüm
Dahili ekran kartınızın sürücüsü çok eski, bu da bir ihtimal. Mevcut sürücüyü DDU ile kaldırdıktan sonra aşağıdaki sürücüyü kurun.

Sürücü kaldırma rehberi: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Oyun dün bir anda açılmamaya başladı demişsiniz. Dün sistemde herhangi bir değişiklik yaptınız mı? Veya oyuna herhangi bir güncelleme geldi mi?

Bir değişiklik yapmadım gece oyundaydım bir sorun yoktu. Sabah girmeye çalıştığımda böyle oldu ve devam ediyor. Dediğiniz yöntemi deneyeceğim şimdi.
Dahili ekran kartınızın sürücüsü çok eski, bu da bir ihtimal. Mevcut sürücüyü DDU ile kaldırdıktan sonra aşağıdaki sürücüyü kurun.

Sürücü kaldırma rehberi: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Oyun dün bir anda açılmamaya başladı demişsiniz. Dün sistemde herhangi bir değişiklik yaptınız mı? Veya oyuna herhangi bir güncelleme geldi mi?

Teşekkürler dediğiniz gibi sürücüyü kaldırıp tekrar indirdim ve sorun düzeldi. Konuyu çözüldü yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı