Stardew Valley askıya alınıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Extreme_MAD

Yoctopat
Daha fazla  
Sorunsuz çalışan oyunum çalışmıyor, Microsoft tarafından askıya alınıyor. Oyun ismi Stardew Valley. Format attım D diskiden C diskine aldım ama bir türlü olmadı.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow yazar mısın? Ardından yeniden başlatıp oyunu tekrar açmayı dene.
Oyununuzu Steam'den almadınız sanırım doğru mu? Korsan ise indirdiğiniz site virüslü olabilir. Askıya almasının sebebi otomatik koruma gibi.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow yazar mısın? Ardından yeniden başlatıp oyunu tekrar açmayı dene.
Oyununuzu Steam'den almadınız sanırım doğru mu? Korsan ise indirdiğiniz site virüslü olabilir. Askıya almasının sebebi otomatik koruma gibi.

Steam'den satın aldım. Hemen deniyorum.

Oyun korsan değil. Yöntemi denedim olmadı.

Son düzenleme:
Alttaki 3 kodu da sırasıyla yazıp yeniden başlatın. CMD'yi yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın en başta.
DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Oyun en nihayetinde çöküyorsa rapor paylaşın.

Ekran görüntüsü atabilir misiniz?
Ekran görüntüsü 2022-01-25 114936.png

Yeni konular

Geri
Yukarı