Çözüldü Stardew Valley domuzdan yer mantarı ve tavşandan tavşan ayağı nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Domuzum büyüdü artık bebek değil fakat 3 gün bekledim hiç yer mantarı vermedi ve tavaşnlarım da hiç tavşan ayağı vermedi. Neden vermiyorlar nedenini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Samanları var mı? Bir de kış değilse açın kapılarını gezsinler.

Hocalarım 10 ay oldu hortlattınız konuyu tavşan ayağını vermesi uzun sürüyor şans meselesi biraz 1 2 hafta sürebiliyor domuzlarda daha yeni yeni büyüdükleri için vermemişler biraz daha büyüdüklerinde deli gibi vermeye başladılar.
Samanları var mı? Bir de kış değilse açın kapılarını gezsinler.

Hocalarım 10 ay oldu hortlattınız konuyu tavşan ayağını vermesi uzun sürüyor şans meselesi biraz 1 2 hafta sürebiliyor domuzlarda daha yeni yeni büyüdükleri için vermemişler biraz daha büyüdüklerinde deli gibi vermeye başladılar.

Çözüm

Konunun açıldığa tarihe bakmadım arkadaş yeni cevap yazınca bende onu gördüm yeni sandım kusura bakmayın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı