Çözüldü Stardew Valley gelişmiş ayarlar nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melih Ediz

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Team T-Force Vulcan Z Red 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 TLZRD48G3200HC16F01 Ram x2,960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD,WD 1TB Blue 64MB 7200rpm 3.5 SATA 3.0 Harddisk,MSI B450M-A Pro Max AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart,AMD Ryzen 5 2600 Altı Çekirdek 3.40 GHz İşlemci,AMD Radeon™ RX 570 ekran kartı
Stardew Valley Expanded oynuyorum ve adayı oluştururken bir hata yapıp gelişmiş seçeneklerde ürünlerin verdiği miktarı %25 olarak işaretlediğim için her ürünün ederinin sadece %25'i geliyor ve bunu sonradan fark edince oyunun çok zorladığını fark ettim. Bu ayarı değiştirmenin bir yöntemi var mı? Şu an 1.yıl bitti sayılır ve bu ayarı değiştirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@Melih Ediz kayıt dosyanı not defteri ile aç, sonra da <difficultymodifier> kelimesini arat. Bulduktan sonra değerin 0.25 olması lazım, onu sadece 1 yaparsan sorunun çözülecektir.
@Melih Ediz kayıt dosyanı not defteri ile aç, sonra da <difficultymodifier> kelimesini arat. Bulduktan sonra değerin 0.25 olması lazım, onu sadece 1 yaparsan sorunun çözülecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Teşekkürler, konuyu çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı