Çözüldü Stardew Valley mağarada mantar yetiştirmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rownes

Centipat
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda bu oyuna sardım keyifli geldi fakat çiftliğimizin orada ki mağarada nasıl mantar yetiştireceğimi çözemedim. Bilen var ise yardımcı olursa sevinirim.

Çözüm
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda bu oyuna sardım keyifli geldi fakat çiftliğimizin orada ki mağarada nasıl mantar yetiştireceğimi çözemedim. Bilen var ise yardımcı olursa sevinirim.
Demetrius ile ilişkin geliştiği zaman sabah kapına gelecek ve meyve mi yoksa mantar mı yetiştirelim diyecek.
Kümeste ördek kullanmanıza gerek yok. Ahır hayvanlarının hepsi işinize yarar. Önce madenin son katına kadar inin ve halk evinden otobüsü tamir etmeye çalışın. Seranın acelesi yok. Kış gelmeden önce ormandaki bütün çalı, ağaç, taşları temizlerseniz daha çok sebze meyve bulabilirsiniz. Kış meyveleri bir tık daha fazla para verir. Ve kışın madenin 20. katından balık tutarsanız iyi paralar kazanabilirsiniz. Çöle gidebilirseniz orada yapacağınız kaktüs ve hindistancevizi toplayıcılığı ile iyi para kazanabilirsiniz. Ayrıca çöl madeninde çok değerli eşyalar bulabilirsiniz. Bir de willy adlı karakter yanu balıkçı ile ilişkinizi geliştirirseniz size arka odasını açıyor orada bir gemi var o gemiyi tamir ettirip adaya gidebilirsiniz. Orada yeni karakterler kumarhane falan var.

Bu değerli bilgiler için teşekkür ederim 🙏🙏
@yaraliordek hocam böyle de sürekli rahatsız ediyor gibi oluyorum fakat sormak istediğim bir soru var, ben halk evi görevlerini bitirdim ve Joja market kapandı. İnternetten gördüğüm kadarı ile Joja'da hayvan sevici vardı. Şimdi ben bunu nereden alacağım?

Son düzenleme:
Bu değerli bilgiler için teşekkür ederim 🙏🙏
@yaraliordek hocam böyle de sürekli rahatsız ediyor gibi oluyorum fakat sormak istediğim bir soru var, ben halk evi görevlerini bitirdim ve joja market kapandı. İnternetten gördüğüm kadarı ile Joja'da hayvan sevici vardı. Şimdi ben bunu nereden alacağım?

Maalesef başka yolu yok. Marnie'nin çiftliğine göz atmayı deneyin eğer yeterince şanslıysanız ve marnie ile ilişkiniz iyiyse orada bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı