Stardew Valley modem değiştirdikten sonra oyun dünyasına girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

mam1sh

Femtopat
Daha fazla  
Eski modemimle rahatça oynayabiliyordum fakat modem değiştirdikten sonra Online oyun girmeye çalıştığımda yükleniyor ekranında kaldı. Kendi dünyamı açıp girmeyi denedim, yine yükleniyor ekranında kaldı. Steam'i çevrimdışıya alıp oyuna girdiğimde ise hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Eski modemimle rahatça oynayabiliyordum fakat modem değiştirdikten sonra Online oyun girmeye çalıştığımda yükleniyor ekranında kaldı. Kendi dünyamı açıp girmeyi denedim, yine yükleniyor ekranında kaldı. Steam'i çevrimdışıya alıp oyuna girdiğimde ise hiçbir sorunla karşılaşmadım.
Oyunun online kısmı biraz sorunlu. Modeme reset atıp havuzdan başka IP adresi almayı denediniz mi? Ayrıca save dosyanızı masaüstüne alıp oyun dosyalarını doğrulayın. Sonra bidaha save dosyasını atın deneyin.

Oyunun Online kısmı biraz sorunlu. Modeme reset atıp havuzdan başka IP adresi almayı denediniz mi? Ayrıca Save dosyanızı masaüstüne alıp oyun dosyalarını doğrulayın. Sonra bir daha Save dosyasını atın deneyin.

Save dosyasıyla alakalı olduğunu sanmıyorum. Herhangi bir Save oluştururken yükleme ekranında kalıyor. Modeme reset atmayı deneyip tekrar geliyorum.

Geri
Yukarı