Stardew Valley sandık nasıl taşınır?

efeekaya

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. 5-10 tane sandık yaptım. Bayağı yığın oldu. Fakat bunları farklı bir yere taşıyamıyorum. Bunun bir yolu yok mu? Balta ile vuruyorum yerinden oynamıyor. Oyun ile alakalı sorularıma yanıt verecek arkadaşlar olursa sevinirim.

Sağolun hocam onları buldum. Fakat kereste bulmada sıkıntı yaşıyorum. Nasıl kolayca kereste kasabilirim?
Robin'den satın alabilirsin. İlk yıldan sonra fiyatı artıyor.
Foragging kasınca daha çok odun düşmeye başlıyordu sanırım. O yolu da izleyebilirsin. Ciftlikte kesmelik ormanın olmalı bence. Tohumları cebinde gezdirme, ek. Ciftlik dışına da ekilebiliyor. Oralara da ekmekte fayda var bence.

Robin'den satın alabilirsin. İlk yıldan sonra fiyatı artıyor.
Foragging kasınca daha çok odun düşmeye başlıyordu sanırım. O yolu da izleyebilirsin. Ciftlikte kesmelik ormanın olmalı bence. Tohumları cebinde gezdirme, ek. Ciftlik dışına da ekilebiliyor. Oralara da ekmekte fayda var bence.
Hangi tohumları ekersem kereste elde edebilirim ? Robin'de daha başlarda olduğu için kereste satılmıyor. Foragging nedir? Çiftlikteki tüm odunları kestim nerdeyse o yüzden kalmadı.

Ağaç tohumları oluyor. Buradakiler.
Foragging tam Türkçesi ne bilmiyorum ama toplayıcılık diyorum ben. Çevrede çeşitli meyve/çiçekler falan oluyor. Onlarla ağaç kesme vb. işler onun.

Normal ağaç tohumunun satıldığını görmedim. Sen kestiysen bir süre sonra kendi kendine çiftlik dışında oluşuyor zaten. Oradan kasılması amaçlanmış herhalde.

Ağaç tohumları oluyor. Buradakiler.
Foragging tam Türkçesi ne bilmiyorum ama toplayıcılık diyorum ben. Çevrede çeşitli meyve/çiçekler falan oluyor. Onlarla ağaç kesme vb. işler onun.

Normal ağaç tohumunun satıldığını görmedim. Sen kestiysen bir süre sonra kendi kendine çiftlik dışında oluşuyor zaten. Oradan kasılması amaçlanmış herhalde.
Hocam bir de nesnelerin veya yerleşmelerin yönünü nasıl değistiriyoruz? Yönlerini değiştiremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı