Starfield Xbox ve PC özel oyunu olacak!

Kuscudayi

Picopat
Oyun PlayStation'a gelmeyecek ve 11 Kasım 2022'de çıkacak.

resim_2021-06-13_201435.png

HooDue

Centipat
Makaleler
1
En önemlisi ilk günden Game Pass'te ve büyük bir ihtimal Türkçe altyazı olacak. Keşke Özel olmasaydı diyorum neden mi? PS5' te 70 dolar/Euro, Game Pass 15 Dolar/Euro. Hadi kimi seçiyorsun olurdu :)

Salih METİN

Hectopat
Makaleler
11
En önemlisi ilk günden Game Pass'te ve büyük bir ihtimal Türkçe altyazı olacak. Keşke Özel olmasaydı diyorum neden mi? PS5' te 70 dolar/Euro, Game Pass 15 Dolar/Euro. Hadi kimi seçiyorsun olurdu :)
PS5'i alan adam sadece Starfield'a bakmıyor ki?
Bu şey gibi. O zaman PC sahibi olanlar da Xbox'ın yüzüne bakmasın. Sonuçta ona çıkan oyunlar da PC'ye geliyor. Üstelik -her ne kadar etik bulmasam da- korsan faktörü var.

HooDue

Centipat
Makaleler
1
PS5'i alan adam sadece Starfield'a bakmıyor ki?
Bu şey gibi. O zaman PC sahibi olanlar da Xbox'ın yüzüne bakmasın. Sonuçta ona çıkan oyunlar da PC'ye geliyor. Üstelik -her ne kadar etik bulmasam da- korsan faktörü var.

Dediğimi anladığınıza emin misiniz? :) sadece her tarafa çıksın daha etkili olur diyorum. Xbox mu geliyorsun PS5 mi olurdu. Ben sadece Starfield'a mı bakıyorlar dedim?

Salih METİN

Hectopat
Makaleler
11
Dediğimi anladığınıza emin misiniz? :) sadece her tarafa çıksın daha etkili olur diyorum. Xbox mu geliyorsun PS5 mi olurdu. Ben sadece Starfield'a mı bakıyorlar dedim?
Ben sizi anladığımdan eminim ancak sizin beni anladığınızdan emin değilim.

Salih METİN

Hectopat
Makaleler
11
Yok ben anladım sizi de benim yazdığımın ardına yazmanız mantıklı gelmedi. Ben elma güzeldir dedim. Siz evet armut da var dediniz.
Neyse, yanlış anladıysam kusura bakmayın. Ancak cümlenizin anlaşılmadığını düşünüyorsanız biraz daha açıklayıcı hale getirebilirsiniz.

Yeni konular

Yukarı