Starlink nedir?

Neverchanges

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar Starlinkin uydudan internet olduğunu biliyorum ama Türkiye'de de kullanabilir miyiz? Telekominikasyon firmalarının sonu geldi demek mi?

Umarım gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izlemenizi öneririm.

Neredeyse çoğu yerde kullanılabilecek. Hatta arada bir Türkiye üzerinden de geçiyorlar. 2 kere geçişlerini izledim.

Tepemden geçecek uyduya bağlanmamı nasıl engelleyebilirler ki? Gecikme sorunu falan olmazsa ISS'ler ağlar bence.

O 100 dolar meselesi ilk seferde modem ve anten parası değil mi? Aylık 15 dolar diye biliyorum.

Tepemden geçecek uyduya bağlanmamı nasıl engelleyebilirler ki? Gecikme sorunu falan olmazsa ISS'ler ağlar bence.

O 100 dolar meselesi ilk seferde modem ve anten parası değil mi? Aylık 15 dolar diye biliyorum.
Starlink uydularının satılmasını engelleyebilirler. Ama karaborsa oluşur. Yine de satılır.

15 dolar doğruysa ön kayıt bile yaptırırım.
Değilmiş. 500 dolar kit, 100 dolar aylıkmış. Kuzey Amerika ülkeleri için aylık 100 dolar internet faturası çok da pahalı bir şey değil ancak Kanada'da 100 dolara zaten gigabit internet veren ISS'ler var. Dağ başında yaşayan adamlar için sanırım bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı