State of Decay 2 Eşli Oynanış Sorunu

FrozenGG

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, lideri olduğum oyunu başlatıyorum ve arkadaşlarımı davet ediyorum. Katılabiliyorlar sorunsuz. Fakat arkadaşlarım evimizdeki çoğu şeye erişemiyorlar. Mesela ortada bir depo var kimse birbirinin eşyasını göremiyor. Veya Revir'de sadece ben tedavi olabiliyorum, ya da onlar için ilaç yapabiliyorum. Bir de en önemlisi beraber malzeme topluyoruz mesela sıhhiye materyali onu evin bölümüne bıraktığımızda sadece lidere gidiyor onları etkilemiyor. Yani sanki benim için çalışıyorlar gibi bir şey. Oyun mu bu şekilde yoksa ben mi yanlış bir şey yapıyorum anlayamadım.
Bir de reviri geliştirmek istiyorum mesela malzemelerim var fakat sağlıkçı bilgisi olan birisini istiyor. Sağlık kitabı okumaya çalışıyorum okumuyor. Ne yapmalıyım yani sağlık bilen birini grubuma mı katmam gerekiyor?

Herkes kendi kasasına çalışır oyunda. Herkes kendi oyununda kendi merkezini kurmak zorunda iyileşebilmek için enerjilerinin dolabilmesi için. En altta özelliği olmayan bir adama sağlık kitabı okutabilirsin. Oyunun Co op sistemi zayıf ama idare eder oynanıyor.

Dediklerin "CAMPAIGN" kısmı için mi geçerli "HEARTLAND" kısmı için mi? Yoksa genel olarak mı?
Herkes kendi kasasına çalışır oyunda. Herkes kendi oyununda kendi merkezini kurmak zorunda iyileşebilmek için enerjilerinin dolabilmesi için. En altta özelliği olmayan bir adama sağlık kitabı okutabilirsin. Oyunun Co op sistemi zayıf ama idare eder oynanıyor.

Herkes kendi merkezini bir iki saat oynayıp bir seviyeye getirsin sonra aranızda belirlediğiniz birinin oyununda devam edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı