State of Decay 2 oyun arkadaşı

Daha fazla  
Çok bilinen oyun olmadığı için arkadaşlarımın çoğunda yok olanlarda ise bi türlü müsait olamadiklarindan oynayamadık.
Oynamak isteyenler steam linklerini birakirlarsa istek atarım.
Yaş önemli değil fakat merak edenler için 24 yaşındayım.

Oyun hakkında izlenimleriniz nasıl? Herkes gömüyor, aslında tür olarak sevdiğim bir oyun.
Gömen insanlar genelde " eğeğ gta 5 eğeğ" diyen insanlar zombi türü hakkındaki en ayrıntılı şekilde olan bir oyun.Arada ki fizik bugları o insanları gömmeye zortlatmıştır diye tahmin ediyorum karakteriniz ölünce communitynizdeki başka bir karakterle oyuna devam ediyorsunuz ıstırılınca kür yapmanız gerekiyor 1 saat içinde [oyunun saat dilimi] ayrıca coop oynayabilirsiniz.The walking dead i oyuna aktarmak ve kendi communitynizi oluşturmak ve başka topluluklara savaş açıp onları öldürebilir ve eşyalarına konabilir veyahut başka topluluklara yardım edip dost canlısı olabilirsiniz. Xbox ismim SamicanPvP ekleyin!

Fazla övmeye de fazla gömmeye de gerek yok. Oyunun Metacritic puanları pek iç açıcı değil. Oyunun Metacritic ortalaması 100 üzerinden 69, oyuncu ortalaması 10 üzerinden 4.9. PC'de Days Gone benzeri bir şey bulamadım.

Fazla övmeye de fazla gömmeye de gerek yok. Oyunun Metacritic puanları pek iç açıcı değil. Oyunun Metacritic ortalaması 100 üzerinden 69, oyuncu ortalaması 10 üzerinden 4.9. PC'de Days Gone benzeri bir şey bulamadım.

Genelde puanlarçok doğruları söylediğini zannetmiyorum bence bir oynayın bu oyunu!

Bu yüzden Metacritic puanını attım. İncelemeleri yapanlar kendine göre beğenir veya beğenmez ama Metacritic tüm incelemelerin ortalamasını verir. Ayrıca dediğim gibi oyuncu puanları da 10 üzerinden 4.9 olarak pek iyi gözükmüyor. :) Game Pass aldığımda deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı