Steam 0/b indirme hızı

Daha fazla  
Merhaba Steam'den bir şey indirirken indirme hızı 0/b yani hiç inmiyor ama 5dakikada bir 10saniye iniyor gene duruyor başka oyunları indirirkend e oluyor ama sadece Steam'de var bu sorun bilen biri var mı her çözümü denedim modem resetledim indirme belleğini sildim Türkiye/İstanbul'u falanda değiştim olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafızan dolu olmasın? Buna benzer bir sorun da ben yaşamıştım. 1 GB bir güncelleme vardı smite oyununda. 2 saat bekledim güncellemeyi sürekli başa atıyordu ya da dediğin gibi tamamen duruyordu. Sonra bir baktım hard disk dolmuş. 1-2 bir şey silince düzeldi. Bu dediğim olay 2016 da filan yaşandı. Çok yıllar geçti hala buna benzer bir sorun mu bilemiyorum ama bir harddiskinizi kontrol eder misiniz?

Hafızan dolu olmasın? Buna benzer bir sorun da ben yaşamıştım. 1 GB bir güncelleme vardı smite oyununda. 2 saat bekledim güncellemeyi sürekli başa atıyordu ya da dediğin gibi tamamen duruyordu. Sonra bir baktım hard disk dolmuş. 1-2 bir şey silince düzeldi. Bu dediğim olay 2016 da filan yaşandı. Çok yıllar geçti hala buna benzer bir sorun mu bilemiyorum ama bir harddiskinizi kontrol eder misiniz?

Yok 1000GB HDD var 500GB boş yer var ondan olamaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı