Steam 10 TL Altı Oyun Tavsiyesi

G2A bu sektörde olan en büyük firmalardan. Emek hırsızlığı yok. Sonuçta verdiğin para oyunu yapan kişiye ya da kişilere gidiyor.

"Torrent my game instead of supporting shady resellers, I'll even give you the link."

Oyun yapımcısı bunu derken pek inandırıcı gelmiyor. Ayrıca çok ucuz oyunlar. Neden ucuz? İndirimde bile ucuz...

Reddit'te birçok yazı var. İngilizce olan yazıyı aratırsanız Google'de bulabirsiniz. G2A aracı site ama o aracılıktan para kazanıyor. Satanlar o keyleri nasıl alıyor bilemezsiniz. Ben para verdim, gerisi beni bağlamaz demek de olmuyor. :)

Bir site vardı. 10 TL veriyorsun ve rastgele Oyun Kasası denilen kasayı açıyorsun. Şansına GTA5 gibi oyunlarda çıkabilir. Bence bunu dene. Türk CSGO kanalının bu site ile ilgili videosu var ama sitenin ismini unuttum. Senin yerinden olsam bunu denerdim. Kesinlikle oyun veriyor.

Açıkçası bilmiyorum. Ama bariz şekilde fazla ucuz ise vardır bir bit yeniği. :)

Her daim Steam, GOG, Origin, uPlay'den alışveriş yapılması taraftarıyım. :)

Hocam belki o satıcılar indirimleri takip edip indirim zamanında oyunu alıp indirim bittiğinde aldığından biraz daha pahalıya satan kişiler olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı