Steam 10 TL oyun önerisi

Hocam o zaman,

Bloons TD6 (yukarıda demiştim zaten ama eğlenceli oyun cidden)
The Beast Inside.
Ultimate fishing Simulator.
Iron danger.
Graveyard keeper.
The Turing Test (2016 yapımı)
Stardew Valley (2016 yapımı)
Beat cop.
Dead ısland Definitive oyunlarından herhangi biri. (2016 yapımı yine)

Ha şunu da diyeyim bunlardan çoğunu oynamadım :D fakat kütüphanemde bulunuyorlar ve aldığıma göre alınabilir oyunlar diye düşündüm. Siz de bir incelersiniz hocam.

İncelememe rastladığınıza sevindim hocam :D Steam ismim de forum ismiyle aynı zaten.

Stardew Valley gerçekten güzel bir ara şans verin bence. Dead ısland'a gelince bu oyunu ben eski hesabımdan almıştım ve bir yerden sonra görevler devam etmedi saçma bir şekilde görevler çok yarım bitti ben de hiç anlayamadım.

Stardew Valley gerçekten güzel bir ara şans verin bence. Dead ısland'a gelince bu oyunu ben eski hesabımdan almıştım ve bir yerden sonra görevler devam etmedi saçma bir şekilde görevler çok yarım bitti ben de hiç anlayamadım.
Hocam oynamama nedenim kötü olmaları değil zaten, vakit yok. O kadar çok oyun var ki, Steam'de ayrı Epic'te ayrı Ubi'de ayrı Gamepass ayrı. İş güç olmasa kendimi 3 ay bir odaya kapatıp tüm kütüphaneyi hatmedeceğim de imkan yok :D

Hocam oynamama nedenim kötü olmaları değil zaten, vakit yok. O kadar çok oyun var ki, Steam'de ayrı Epic'te ayrı Ubi'de ayrı Game Pass ayrı. İş güç olmasa kendimi 3 ay bir odaya kapatıp tüm kütüphaneyi hatmedeceğim de imkan yok :D

Keşke öyle imkanım olsa RDR2'yi bir bitiremedim.
Fahrenheit fear set ve birkaç tane 1 liralık oyun aldım kartlardan bir şey gelirse Oxygen Not Included alacağım öneriler için teşekkür ederim. Diğer indirimlerde de onları alırım.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1230350

Bu benim oyunun hakkında yazdığım inceleme hocam. Ben beğendim şahsen. Grafikleri 2021 yılına göre bile güzel denebilir, kalanı da klasik souls-like oyun. Milletin bu oyuna bu kadar nefret kusmasının nedeni DS'ye ek bir şey getirmiyor oluşu sanırım. Steam sayfasını iplemeden aldığım için kendimi tebrik ediyorum.
Teşekkürler hocam satın aldım oyunları.

1638372320339.png

Yeni konular

Geri
Yukarı