Steam 10 veya 20 TL altı oyun önerisi

Smoktr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, 20 veya 10 TL altı kenarda köşede kalmış pek bilinmedik oyun önerisi istiyorum. Bilindik de olur. Doldurun postun altını oyunlarla size zahmet.

Eş dost toplaşıp yemek yapmalık, beraber oynayabileceğiniz - Overcooked 2 var. - 17.50 TL
Ben adam dövüp, sağ sola atlamak istiyorum diyorsan - Prototype ve Prototype 2 var. - 14.75 TL
Okul yıllarımı özlüyorum, bir mazi yapalım diyorsan - Bully Scholarship Edition - 8,40 TL
Bizim genler hep sanayiciydi, diyorsan. - Car Mechanic Simulator 2015 - 3,90 TL
Ben yanlamak istiyorum hacı, diyorsan. - Dirt Rally 2.0 - 10 TL
Ben izometrik, RPG seviyorum dersen - Baldur's Gate Enchanced Edition - 9,60 TL

Black desert 19TL
Papers please 18TL
Terraria 18TL
Bir de stardew Valley'i eklemek isterim. 24 TL ama zamanında kölesi olduğum bir oyun. Bakmaya değer.

Stick fight.
Totally accurate Battle Simulator.

Var zaten onlar yine de sağ ol.

Eş dost toplaşıp yemek yapmalık, beraber oynayabileceğiniz - Overcooked 2 var. - 17.50 TL.
Ben adam dövüp, sağ sola atlamak istiyorum diyorsan - prototype ve prototype 2 var. - 14.75 TL.
Okul yıllarımı özlüyorum, bir mazi yapalım diyorsan - bully scholarship Edition - 8,40 TL.
Bizim genler hep sanayiciydi, diyorsan. - Car Mechanic Simulator 2015 - 3,90 TL.
Ben yanlamak istiyorum hacı, diyorsan. - Dirt Rally 2.0 - 10 TL.
Ben izometrik, RPG seviyorum dersen - Baldur's Gate Enchanced Edition - 9,60 TL.

Baldur's Gate 1 mi alayım 2 için indirim mi bekleyeyim karar veremedim. Diğerlerini az çok oynamışlığım var almaya değer göremedim. Çok güzel önermişsin ama eline sağlık.

Black Desert 19TL.
Papers, Please 18TL.
Terraria 18TL.
Bir de Stardew Valley'i eklemek isterim. 24 TL ama zamanında kölesi olduğum bir oyun. Bakmaya değer.

Hepsini oynadım.

Çok sağ ol 2 şey kaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı