Steam 107 TL'lik sepetteki oyunlar alınır mı?

Aranıza kabul eder misiniz anlamında yazdıydım hocam :D
Ayıpsın niye etmeyelim, efendi adamın başımızın üstünde yeri var.Steam nickimi yazayım ekle, akşam bir test yapalım :)

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    98,8 KB · Görüntüleme: 37
Arkadaşlar, malum yaz indirimleri geldi. Merak ettiğim her oyunu ekledim ve 107 TL tuttu.
Bu oyunları yaz boyu oynayacağım. Seneye arada girer çıkarım. Derslerime önem vereceğim ama indirimler çok iyi. Bir de yazın sıkılıyorum.
Bunları almayı düşündüm:

Eki Görüntüle 1429786

107 liraya bunlar nasıl? 3 ay soluksuz oynanır mı? Çıkarmamı önerdiğiniz oyun var mı?
(Arkadaş bulup bazılarını tek başıma bazılarını arkadaşlarımla oynamayı planlıyorum.)
Witcher 3'ü GOTY Edition olarak alın hocam. 4 TL farka aşırı güzel DLC'ler var.

Witcher'ı GOTY Edition olarak almazsan çok pişman olursun. Raft yerine GTA4 alınır tabiki. Hatta tek GTA 4 ve Witcher alsan 1 yıl oyunsuz kalmazsın.

Arkadaşlar, malum yaz indirimleri geldi. Merak ettiğim her oyunu ekledim ve 107 TL tuttu.
Bu oyunları yaz boyu oynayacağım. Seneye arada girer çıkarım. Derslerime önem vereceğim ama indirimler çok iyi. Bir de yazın sıkılıyorum.
Bunları almayı düşündüm:

Eki Görüntüle 1429786

107 liraya bunlar nasıl? 3 ay soluksuz oynanır mı? Çıkarmamı önerdiğiniz oyun var mı?
(Arkadaş bulup bazılarını tek başıma bazılarını arkadaşlarımla oynamayı planlıyorum.)
Mortal kombat 11 alabilirsin ve Raft yerine Ranch simulatör alabilirsiniz sıkılmazsınız.

Geri
Yukarı