Steam 120 TL sepet önerisi

Burglar dlc var şuan aklımda bi bakmam lazım
Böyle bir dlc bulamadım. İsmini doğru yazdığınıza emin misiniz ?

13. cuma tavsiye etmem. Sunucuları kapandı. Fazla oyuncu bulunmuyor. Dead by Daylighttan her türlü daha iyiydi keşke kapanmasaydı.
Sunucu durumuna bakmadım hiç. Arada sırada 2 3 oynarım diye düşünüyorum. Oyuncu sayısı yeteri kadar var mıdır?

Sunucu durumuna bakmadım hiç. Arada sırada 2 3 oynarım diye düşünüyorum. Oyuncu sayısı yeteri kadar var mıdır?
Bayadır girmiyorum. En son girdiğim zamanlarda oda sahibi çıktığı için bizide maçtan atıyordu. Bir de ping çok fazla oluyordu. Türk discord sunucusu falan mevcutsa oradan oynayabilirsiniz.

13 fridayı alma davayı kaybedince oyunu terk etmek zorunda kaldı yapımcıları. Oyundaki hileciler seni sonsuza kadar oyuna sokmayabilir Rus hackerler ele geçirmiş durumda oyunu :D

Merhaba, Steam'de şu an 120TL bakiye var. Tek bir oyuna 100 TL vermek biraz fazla geldiği için en az 3 4 tane oyun almak istiyorum. Şu an sepetim böyle.
Holdfast hariç hepsini almayı düşünüyorum. Holdfasttan emin değilim. Sizce kalan parayla hangi oyunları almalıyım.
Strateji oyunu önermezseniz bir de daha çok Online oyun önerirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1434437

Friday az önce aldım, Online sunuculara bağlanmıyor diye iade ettim, direkt bağlanmıyor yani.

1656441752254.png

Bu sepet benim sepetimdi
Bütçe aynı oyunlar güzel alınabilir bence

Yeni konular

Geri
Yukarı