Steam 15 günlük takas/pazar banı süresince ne yapılır?

Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Arkadaşlar, Steam Guard'ım aktifti ama telefonumda Steam'ı sıfırladım ve Steam Guard gitti. Sonra tekrar aktif ettiğimde bana 15 gün takas yapma ve pazarlık yapma banı verdi (güvenlik için). CS:GO'ya yeni gelen kasadan düşürdüm bu gün, fiyatı şu an 24 TL ama banımın bitmesini beklersem fiyatı 5-6 TL'ye düşecek. Durduk yere para kaybetmek istemiyorum.

NOT: 8 gün bekledim, 7 gün kaldı

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Guard kodunu almak için telefon numaranızı mı verdiniz? Yoksa direk Steam Guard'ı kaldırıp tekrar mı aktifleştirdiniz? Ben Steam Guard'a erişimim yok dediğimde SMS ile hesabıma giriş yapmıştım. Hatırladığım kadarıyla Steam Guard banı bu kadar uzun sürmemişti. Siz kasayı yeni düşürdüğünüz için kasaya özel ban olmasın?

Steam Guard kodunu almak için telefon numaranızı mı verdiniz? Yoksa direk Steam Guard'ı kaldırıp tekrar mı aktifleştirdiniz? Ben Steam Guard'a erişimim yok dediğimde SMS ile hesabıma giriş yapmıştım. Hatırladığım kadarıyla Steam Guard banı bu kadar uzun sürmemişti. Siz kasayı yeni düşürdüğünüz için kasaya özel ban olmasın?
Kasayı düşürünce ban olmuyor. Bende Guard'a erişimim yok diyip SMS ile giriş yapınca 1 hafta ban veriyor diye biliyorum.

Kasayı düşürünce ban olmuyor. Bende Guard'a erişimim yok diyip SMS ile giriş yapınca 1 hafta ban veriyor diye biliyorum.
Aynen , kasayla alakası yok. Sadece Steam guardı kaldırıp aktivleştirdim. Eskiden 1 hafta ban veriyordu, şimdi 15 gün olmuş.

Geri
Yukarı