Steam 15 TL Altı Oyun Tavsiyesi

Holy Diver

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Steam sonbahar indiriminden yararlanarak 4 oyun satın aldım. Elimde 15 TL daha var ve hazır indirim varken onuda değerlendirim diyorum. Ama bir kaç oyun arasında kaldım.
Max Payne 3
The Elder Scrolls V: Skyrim
Tomb Raider
FarCry 3
FarCry'ı bir keresinde ps3 de oynamıştım ve çok hoşuma gitti. Sizce FarCry konsolda oynamak mı daha iyi yoksa pc demi? Başka önerileriniz varsa bekliyorum. Tür olarak açık dünya ya da oyun hikayesi bittikten sonra bile oynayabileceğim bir oyun olabilir. Önerirken nedenini de yazarsanız sevinirim teşekkürler.

Skyrim'i aldım fakat oynayamadım, Tomb Raider'ı uzun süre oynadım bitirdikten sonrada. Ancak 4'ü arasında en uzun süre oynadığım Far Cry 3 oldu. Hikaye bittikten sonra da kendini oynatan oyun o oldu. Ama eski olmasından dolayı Skyrim'i tercih edebilirsiniz, açık ve dev gibi bir dünyası var, ayrıca oyun bittikten sonra en az Far Cry 3 kadar oynatacağını tahmin ediyorum.

Sağlam bir RPG oyuncusu değilsen, Skyrim'i listeden çıkar. Keza Tomb Raider seven bir insan değilsen onu da öyle. Max Payne 3 ve Far Cry 3 arasında kalmak, biraz senin tercihin. Far Cry 1, 2, 3 ve Max Payne 3 oyunlarını da bitirdim. Eğer şuanda Max Payne 3 oynamamış olsaydım, yeni çıkan Far Cry 4 oyunu yerine Max Payne 3 alırdım.

Rockstar oyunları her daim kaliteli olur. Far Cry 3'ü alırsan Multiplayer da takılırsın senaryoyu bitirince. Senaryosu da normal bir oyuna göre uzundu yani ve kaliteliydi, sadece biraz kötü bitiyordu. Öte yandan Max Payne 3 daha melankolik, Far Cry 3 ise cıvıl cıvıl bir oyun. Sormak istediğin detaylar varsa aydınlatabilirim. Listendeki her oyunu oynadım çünkü.

Sağlam bir RPG oyuncusu değilsen, Skyrim'i listeden çıkar. Keza Tomb Raider seven bir insan değilsen onu da öyle. Max Payne 3 ve Far Cry 3 arasında kalmak, biraz senin tercihin. Far Cry 1, 2, 3 ve Max Payne 3 oyunlarını da bitirdim. Eğer şuanda Max Payne 3 oynamamış olsaydım, yeni çıkan Far Cry 4 oyunu yerine Max Payne 3 alırdım.

Rockstar oyunları her daim kaliteli olur. Far Cry 3'ü alırsan Multiplayer da takılırsın senaryoyu bitirince. Senaryosu da normal bir oyuna göre uzundu yani ve kaliteliydi, sadece biraz kötü bitiyordu. Öte yandan Max Payne 3 daha melankolik, Far Cry 3 ise cıvıl cıvıl bir oyun. Sormak istediğin detaylar varsa aydınlatabilirim. Listendeki her oyunu oynadım çünkü.

Ben silahlı, çatışmalı oyunları daha çok seviyorum. Size sorum Max Payne'i görevler haricinde oynayabiliyor muyuz? Yani illa görev yapacaksın Gta'daki gibi boş boş dolanıp sağa sola karışamazsın gibi bir şart var mı?

Max Payne 3'ün Multiplayer'ı bulunuyor. Boş boş dolanamıyorsunuz maalesef, açık dünya oyunu değil. Far Cry 3'te o dediğinizi yapabiliyorsunuz ama. Far Cry 3'te Max Payne 3'te çatışmanın yoğun olduğu oyunlar. Ama Far Cry 3 sizi daha uzun süre eğlendirir. Ben Rockstar Games oyunlarını beğendiğimden Max Payne 3 tercih ederdim sizin yerinizde olsam. Ki hikayesi daha güzel bence.

Teşekkürler sanırım dediğiniz gibi Max Payne 3'ü tercih edeceğim bende sizin gibi Rockstar'ın oyunlarını çok beğeniyorum. Konu kapanabilir kirlilik olmasın. İyi sosyaller (y).

Skyrim'i oynamadım. Max Payne 3 ilk iki oyunun yarısı bile etmiyor. Far Cry 3'ün kaliteli ama abartılmış bir oyun olduğunu düşünüyorum, sonuna kadar oynamasam da olağanüstü şeyler göremedim. Hikaye modunun yarısına kadar gelmiştim, belki sonradan güzelleşiyordur.

Tomb Raider ise mükemmel olmuş. Son yıllarda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi.

Far Cry 3'ü konsolda oynamak tecrübesiz oyuncular için tam bir eziyet. FPS oyunlarında PC'deki rahatlığı hiç bir cihaz vermez.

Soruna gelirsek ben 6-7 tane oyun aldım bazılarının fiyatı yükselmiş benim önerim Far Cry 3. Arada kaldıklarınızın arasında en iyisi o.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı