Steam 17 yıllık hesap nereden satın alınır?

Hocam haklısınız lakin şu da var Steam hesabında guard açsan yapılması gerekn her şeyi yapsan çaldırmak için ayrı bir çaba vermek gerekir bence satan kişi 17 yıl pusuda beklememiş ise.
17 yıl beklemesi gerekmiyor, belki de size sattığı gibi başkasına da satmıştır. Geri alıp tekrar satışa koymuştur. Her zaman hesabın elinden geri alınması riski ile yaşayacaksın.

@Onur Altuğ Sever neden geri alınması riski ile yaşayayım ki geri alabilecek tek kişi hesabın ilk sahibi ki hesabı 17 yıl önce açmış birisinin yıllar sonra hesabı geri alması çok beklenir bir durum değil haksız mıyım?

@Onur Altuğ Sever neden geri alınması riski ile yaşayayım ki geri alabilecek tek kişi hesabın ilk sahibi ki hesabı 17 yıl önce açmış birisinin yıllar sonra hesabı geri alması çok beklenir bir durum değil haksız mıyım?
Hesabın ilk sahibi babanın oğluysa haklısın.

Bende daha önce senin gibi dusunup hesap satin aldim para yatirdim hesabim kilitlendi arkadasin dedigi gibi 2003 yilinda ki CD Key'i istıyorlar! Hesabını geri alamiyorsun.

Bende daha önce senin gibi dusunup hesap satin aldim para yatirdim hesabim kilitlendi arkadasin dedigi gibi 2003 yilinda ki CD Key'i istıyorlar! Hesabını geri alamiyorsun.

Evet, alıp da hesabını çaldıran bir arkadaşım vardı. Geri alabilmesi için hesap sahipliği kanıtı olarak 2003 yılında aktifleştirilen CD anahtarını istediler. Neredeyse 2 yıllık emeği boşa gitti. O kadar alma diye uyarmama rağmen. Sırf 10 yıllık ve 5 yıllık tecrübe jetonu gelecek diye alıp riske girmenin hiçbir mantığı yok. Zaten Steam abonelik sözleşmesine aykırı hesap alım-satımı.

Geri
Yukarı