Steam, 18 saat oynanan oyunu iade etme

Monitör yalamayı seven Troll insanların olduğu bu forumda 2 yıllık oyunu iade edene inanmamak gerek.

Helal olsun 8 aylık oyunu iade etmeye çalışmak bir cürettir deyip para iadesi veriyorlarmış. 😀
Forum sitelerinden tiksindirdi o monitör yalamayı seven tipler :)
Konu burada değil yabancı bir forumda idi tarayıcı geçmişine bakayım bulursam link atarım buraya da.

Aldığım birkaç oyun hiç oynamadan ücretsiz oldu. Başta sinirlenmiştim ancak sonra önemsememeye başladım. Boşver gitsin hocam.

Aldığım birkaç oyun hiç oynamadan ücretsiz oldu. Başta sinirlenmiştim ancak sonra önemsememeye başladım. Boşver gitsin hocam.
İlk çıktığı gün aldığım oyunların 3-4 ay sonra ciddi indirimlere girmesi beni ilk başta üzmüştü. 270 TL ye falan aldığım oyunlar 150 TL ye falan düşüyordu. Bir süre sonra koymuyor insana.

Ben monitör yalamayı farklı anlamıştım fakat durum sandığımdan daha vahim çıktı. Dediğim gibi bu insanlar kalitesini düşürüyor bu sitelerin. Bir örnek daha vereyim:
D-Dostum ben cs 1.6'yı ilk çıktığında steam'den almıştım şimdi iade ediyorum dostum.
😳😳😳😳
Mesela espri yaptığını sanıyor fakat konuyu kirletmekten başka bir şey yaptığı yok, bu yazdıklarımdan dolayı ceza yiyebileceğimi de biliyorum ama haklı olduğumu düşündüğüm için yazıyorum. Fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Ben monitör yalamayı farklı anlamıştım fakat durum sandığımdan daha vahim çıktı. Dediğim gibi bu insanlar kalitesini düşürüyor bu sitelerin. Bir örnek daha vereyim:

Mesela espri yaptığını sanıyor fakat konuyu kirletmekten başka bir şey yaptığı yok, bu yazdıklarımdan dolayı ceza yiyebileceğimi de biliyorum ama haklı olduğumu düşündüğüm için yazıyorum. Fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum.
Hocam arada öyle kişiler öyle oluyor maalesef yapacak bir şey yok. Bir ara sosyal full aşk konularıyla dolu. Neredeyse 1-2 aydan beri foruma doğru düzgün girmiyorum. Yoksa her gün girer en az 2-3 mesaj atardım.

Sen yemezsin. Ben ise "gereksiz mesajlar" sebebi ile yerim.

Geri
Yukarı