Steam 2 Ay Sonra Oyunu İade Etme

AbdussamedM

Kilopat
Daha fazla  
Steamden bir oyun aldım ve aradan 2 ay geçti fakat oyunu hiç oynamadım. O oyunu satabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş aldıktan 18 gün sonra iade ettiğim oyunları bilirim. Lar dedim çünki defalarca yaptığım bişey bu. Oyunu alıp beğenmediysen iade etmeyi dene bence kabul olur çünkü hiç oynamamışsın.

Denedim olmadı 1 dk bilene oynamadığım halde :(
Hocam nasıl denediniz ? Satın alma geçmişimden o oyunu satın aldığınız satırın üstüne basıp i would like a refund seçeneğinden sonra iade talebi gelmesi lazım. Benim aldığım oyunlar aşırı karanlık ve saçmaydı 18 gün geçmişti üstünden şansımı denedim ve kabul ettiler. Bilmiyorum ürünün tutarıyla falanda alakalı olabilir ama ikisi de 1 saat oynamıştım oysa ki.

Hocam nasıl denediniz ? Satın alma geçmişimden o oyunu satın aldığınız satırın üstüne basıp i would like a refund seçeneğinden sonra iade talebi gelmesi lazım. Benim aldığım oyunlar aşırı karanlık ve saçmaydı 18 gün geçmişti üstünden şansımı denedim ve kabul ettiler. Bilmiyorum ürünün tutarıyla falanda alakalı olabilir ama ikisi de 1 saat oynamıştım oysa ki.
Dediğin şekilde yaptım olmadı. Sen o dediğin oyunu ne zaman iade ettin belki kuralları değişti iade etmenin o yüzdende olmuyo olabilir.

Dediğin şekilde yaptım olmadı. Sen o dediğin oyunu ne zaman iade ettin belki kuralları değişti iade etmenin o yüzdende olmuyo olabilir.
Geçen hafta Magnetic: Cage Closed adlı oyunu iade ettim. İndirimde 2.5 liraya aldım ama 5 para etmez. O kadar karanlık ki insanın ruhu bunalıyor. Bende 16 gün geçmesine rağmen ben bunu oynamam diye düşünerek şansımı denedim. 45-60 dakika arası oynamam vardı. Aynı şekilde onunla beraber aldığım bi oyunda da 1saat 30 dakika oynamam vardı onuda kabul ettiler.hocam belkide benimki 14 günü sadece 2 gün geçtiği için böyledir.

Kardeş aldıktan 18 gün sonra iade ettiğim oyunları bilirim. Lar dedim çünki defalarca yaptığım bişey bu. Oyunu alıp beğenmediysen iade etmeyi dene bence kabul olur çünkü hiç oynamamışsın.
Hayır yapamaz nedeni şu normalde kuralları okuduysanız 2 hafta ve 2 saat'den az oynama süresi olduğu takdirde iade talebi kabul ediliyor ve ek olarak bir not daha eklemişler oda şöyle bazen 2 hafta veya 2 saat'den uzun olursa da iade talebiniz kabul edile bilir diye yani misal ben 20 gün ve 1 saat oynama süreli bir oyunu başarılı bir şekilde iade ettim yani kuralları esnetiyorlar çoğu zaman, ama arkadaşın ki farklı 2 aya mümkün değil iade edilsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı