Steam 2 saat dolmadan kart düşüyor

Diegla

Hectopat
Daha fazla  
İndirimlerde Stardew Valley aldım, oyunu açtığım gibi 2 kart düştü. Sebebi nedir? 2 saat sonra düşmesi gerekmiyor mu kart düşürüp iade etmeye karşı koruma için?

1613328655031.png

1613328702957.png

Önemi yok olur arada öyle. Kartlar düştükten sonra iade edebiliyorsun. İade ettikten sonra kartlar sende kalıyor. Fakat bunu düzenli yaparsan ve tespit edilirse Steam hesaba yaptırım uygular. Kötüye kullanmadığın sürece görmezden gel gitsin.

Hayır. Ben idle master'la yaklaşık 50 oyundan kart düşürdüm for honor hariç hepsi 1-1,5 saatte düştü.

Bu şekilde kartları düşürüp iade edebilirsiniz ama çok fazla olduğu zaman hesabınızın iade etme hakkını kapatıyorlar.

Önemi yok olur arada öyle. Kartlar düştükten sonra iade edebiliyorsun. İade ettikten sonra kartlar sende kalıyor. Fakat bunu düzenli yaparsan ve tespit edilirse Steam hesaba yaptırım uygular. Kötüye kullanmadığın sürece görmezden gel gitsin.
İade ettiğim zaman kartların bende kalacağını biliyorum fakat bana pek doğru gelmiyor.

Tamamen rastgele düşer kartlar.
Bende 4 tane kart 30 saatin sonunda düşmüştü.
Hayır hocam yanlışınız var. Kartlar oyunda geçirilen 2 saatlik süre sonrası düşmeye başlar. Rastgele düştüğü doğrudur fakat 2 saat sonrasında.
Düzenleme: Benim yanlışım var kusuruma bakmayın. 😆
Bende dün cuphead almıştım girer girmez kart düşmüştü garip.
Belki Steamde bir açık vardır 😃.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı