Steam 20 kuruşluk açık nasıl kapanır?

Kütüphanende koleksiyon kartı almadığın oyun varsa oynayarak veya harici bir programla kartı düşürerek oradan aldığın kartı satarak açığı kapatabilirsin onun dışında CS oynayarak skin falan düşürerek kasa düşürerek kapatabilirsin.

Kartım kapalı o yüzden oradan alamam. Envanterim de eşya yok yapabileceğim görev gibi bir şey var mi?

Dostum Don't Starve Together alacaksan takas yapabiliriz hediye kartı var envanterimde.

Trade linkini bırak, bir tane kutu atayım.

Linkim yok arkadaşlık kodum olur mu 437601060.
Kütüphanende koleksiyon kartı almadığın oyun varsa oynayarak veya harici bir programla kartı düşürerek oradan aldığın kartı satarak açığı kapatabilirsin onun dışında CS oynayarak skin falan düşürerek kasa düşürerek kapatabilirsin.

Son 55 dk kaldı indirim bitecek hocam.
Dostum Don't Starve Together alacaksan takas yapabiliriz hediye kartı var envanterimde.

Bende o oyun var hocam.
Hopi uygulamasına iki arkadaşını davet et oradan 10 paracık gelsin. Onla da 10 TL'lik kod al.

Hocam baktim ama mağazada bulamadım cüzdan kodunu.

Nasıl aldınız biraz acar misiniz?
Hocam ''Tosla'' uygulamasını indiriyorsunuz benim veya başkasının verdiği refarans linki ile kayıt oluyorsunuz sonra size otomatik olarak 3 tl veriliyor başka arkadaşlarınızı davet ederseniz hem size hem onlara 3 tl gidiyor Tosla'da İstanbul kartından e-pin'e kadar her şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı