Çözüldü Steam 3 gündür iade talebine yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fade5d

Centipat
Daha fazla  
Steam'den bir oyun satın aldım. Sonrasında oyunu beğenmeyip iade etmeye karar verdim oynama sürem sadece 18 dakikaydı ve oyunu indirdiğim gün iade ettim. Ama üstünden 3 gün geçmesine rağmen yanıt gelmedi. Bu süre ne kadar gecikebilir? Bunun hakkında bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'den bir oyun satın aldım. Sonrasında oyunu beğenmeyip iade etmeye karar verdim oynama sürem sadece 18 dakikaydı ve oyunu indirdiğim gün iade ettim. Ama üstünden 3 gün geçmesine rağmen yanıt gelmedi. Bu süre ne kadar gecikebilir? Bunun hakkında bilgi verebilir misiniz?
Yaz indirimlerinde çok satış olduğu gibi çok iade işlemi de gerçekleştiyor. O yüzden sistemler çok yoğun. İade şartlarına uygun bir iade gerçekleştirmişsiniz, merak etmeyin. Yanıtlanır kısa sürede. Bugün ya da yarın cevap gelir diye düşünüyorum. Cevabım anlaşılır ve sorunuzu cevaplayacak nitelikteyse sağ kısımdan lütfen çözüm olarak işaretleyin.
Yaz indirimlerinde çok satış olduğu gibi çok iade işlemi de gerçekleştiyor. O yüzden sistemler çok yoğun. İade şartlarına uygun bir iade gerçekleştirmişsiniz, merak etmeyin. Yanıtlanır kısa sürede. Bugün ya da yarın cevap gelir diye düşünüyorum. Cevabım anlaşılır ve sorunuzu cevaplayacak nitelikteyse sağ kısımdan lütfen çözüm olarak işaretleyin.

Çözüm
Ben de bu aralar bayağı iade talebinde bulundum. Bazılarını hemen iade ettiler bazılarını birkaç gün sonra. Şu an indirim günleri de olduğundan biraz uzun sürebilir.

Siz yine iyisiniz ben 1 aydir parami bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaz indirimlerinde iade ettiğim ürünler yerine başka bir oyun alacağım için iade cevabının hemen gelmesini beklemiştim öncesinde de bir oyun hemen kabul edilmişti fakat 3 gün kadar beklemek uzun geldi cevabınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı