Çözüldü Steam 3 Mbps'yi geçmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hızım normalde 5 Mbps fakat Steam'de 3 Mbps'yi geçmiyor.

5Mbps internetin varsa 3Mbps ile indirmesi normal. Geri kalan 2'yi Steam bir sekilde harciyordur. Yani hiçbir zaman tam hizini alamiyorsun. Bununla alakali bir video vardi ama adini hatirlayamiyorum. Bende de yaklasik %10'luk bir kayboluyor. Bence burada yapman gereken bir sekilde altyapiyi yeniletmek.
Hızım normalde 5 Mbps fakat Steam'de 3 Mbps'yi geçmiyor.

5Mbps internetin varsa 3Mbps ile indirmesi normal. Geri kalan 2'yi Steam bir sekilde harciyordur. Yani hiçbir zaman tam hizini alamiyorsun. Bununla alakali bir video vardi ama adini hatirlayamiyorum. Bende de yaklasik %10'luk bir kayboluyor. Bence burada yapman gereken bir sekilde altyapiyi yeniletmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeniletemiyiciğime göre 3Mbps'ye mahkumum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    298,8 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı