Steam 35 TL oyun önerisi

MZT

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 gb
SSD veya HDD modeli
480gb
Ekran kartı
GTX 1650 TI
İşlemci
İ7 10. NESİL
Steam'de 35TL bakiyem var sizce GTA 4 alınır mı? Yoksa başka bir oyun mu önerirsiniz?

@MZT Geçen yıl multiplayer modunda oyun bulması 1 dakika falan sürüyordu. Oynamıyorum bir süredir. Sadece hikayesi için bile değer. Çok zevkli bir oyun.
Xbox game pass alırsanız gene erişebilirsiniz oyuna. EA Play'de vardı.

Bundan 3-4 ay önce olsa tonla oyun söylerdim ama geçenlerde ETS 2 100 lirayı geçmiş dediler. Eğer ETS 2 bile o fiyata geldiyse 35 liraya oyun alınmaz. Raft 30 lira civarıydı. Eğer fiyatı çok artmadıysa öneririm çok iyi oyun.

Çok beğendim bir oyundu %84 indirim olduğunu bilmiyordum multiplayer da oynayan var mı ve son sorum GTA 4 mü Titanfall 2 mi ikisi de sevdiğim oyunlar ama bu zamanda hangisi alınır?
GTA IV alınmalı. Her ne kadar oynamasam da abim oynarken izlemiştim ve yaz tatilinde kesinlikle oynayacağım.

Bundan 3-4 ay önce olsa tonla oyun söylerdim ama geçenlerde ETS 2 100 lirayı geçmiş dediler. Eğer ETS 2 bile o fiyata geldiyse 35 liraya oyun alınmaz. Raft 30 lira civarıydı. Eğer fiyatı çok artmadıysa öneririm çok iyi oyun.

Fiyatları yeni gördüm ETS 2'yi havada kapmışım 9 TL'ye 149TL ne ya Raft ı da kuzenim hediye etmişti.

Çok beğendim bir oyundu %84 indirim olduğunu bilmiyordum multiplayer da oynayan var mı ve son sorum GTA 4 mü Titanfall 2 mi ikisi de sevdiğim oyunlar ama bu zamanda hangisi alınır?
Titanfall 2 Al. Anında oyun bulmasa bile sunucular hâlâ canlı denilebilir. Maç bulması 1 dakika kısa sürüyor genelde. Tabii ben sadece DM aratıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı