Steam 35 TL Oyun Tavsiyesi

Batuhan Deveci

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Steam kış indirimlerinde oyun almayı planlıyorum. 35 TL bütçem var. Neler önerirsiniz?

Sahip olduğum oyunlar:
CSGO - GTA 5 - GMOD - H1Z1 - ROCKET LEAGUE

Aklımdaki oyunlar:
  • Rust
  • Rainbow Six Siege
  • L4D2
Aslında R6S'yi düşünüyorum. Ben free weekendda çok oynamıştım ve kasmıştım. Ancak oynadığım standart editiondu. Alacağım starter olacağı için sıfırlanmasından korkuyorum. Sıfırlanmazsa ben de olan 10+ operatör bana fazlasıyla yeter.

GT 940M
İ7 5500 U
8 GB RAM
2 TB HDD

Sadece operatörler pahalı. Benim için sorun olmaz diyemem. Ama daha önce standartı free weekendda deneme şansım oldu. 9-10 tane açtım. Ama bu starter olacağı için sıfırlanmasından korkuyorum. Yoksa alacağım.

GT 940M
İ7 5500 U
8 GB RAM
2 TB HDD

Sadece operatörler pahalı. Benim için sorun olmaz diyemem. Ama daha önce standartı free weekendda deneme şansım oldu. 9-10 tane açtım. Ama bu starter olacağı için sıfırlanmasından korkuyorum. Yoksa alacağım.
Benimde ilgimi çekti bilen biri var mı acaba Starter Edition operatör harici bir dezavantajı var mıdır?

Harita üzerinde derin stratejiler kurarak oyun oynamayı seviyorsanız şu oyunları önerebilirim.
Hearts of Iron IV: Mobilization Pack - 45TL
Hearts of Iron IV: Colonel Edition - 30TL [Mobilization Pack pahalı gelirse]
Europa Universalis IV Extreme Edition - 16,25TL
Stellaris - Nova Edition - 30TL
Cities: Skylines Deluxe Edition + Mass Transit - 29,45TL

Harita üzerinde derin stratejiler kurarak oyun oynamayı seviyorsanız şu oyunları önerebilirim.
Hearts of Iron IV: Mobilization Pack - 45TL
Hearts of Iron IV: Colonel Edition - 30TL [Mobilization Pack pahalı gelirse]
Europa Universalis IV Extreme Edition - 16,25TL
Stellaris - Nova Edition - 30TL
Cities: Skylines Deluxe Edition + Mass Transit - 29,45TL
Daha çok FPS ve hayatta kalma türlerini seviyorum. Onun dışında hikaye de olabilir.

Pubg çakması denilen görüntüleri hoş, sunucularında lag sıkıntısı olmayan bir oyun var denemek isteyebilirsiniz.
Fortnite Battle Royale - Ücretsiz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı