Steam 5 dolar kısıtlamasını kaldırmak için oyun alıp iade edilir mi?

• Konuyu başlatan ZesuN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B

ZesuN

Decipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Önceden beri kullandığım bir yan hesabım vardı. Hesabın içinde kartları pahalı olan oyunlar var sorum şu hesapta 5 dolar ban var. Acaba ben oyun alıp değerli kartları main hesabıma atsam sonra oyunu iade etsem sorun olur mu? Yeni aldığım oyundan kart düşürmeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, işe yaramıyor. Oyun almanız değil, hesaba $5 değerinde nakit yüklemeniz gerekiyor. Ortalıklta oyun alma zorunluluğu varmış gibi bir algı var.

Edit: Konunun köklerini şimdi keşfettim. Dediğiniz şey yapılabilir fakat $5 dolar kısıtlaması kalktığı anda hesap normale dönmüyor. Bekleme süresi vardı ve ben bu süreyi hatırlayamıyorum. Size tavsiyem parayı yükleyin ve kısıtlamasız kalsın. Kış ve Yaz indirimlerinde ortalama 15 kart (Hergün 1 kart) kazanıyorsunuz. (Keşif kuyruğundan) Bunları ana hesabınıza takas yoluyla yollayıp değerlendirip kar edersiniz. Dediğim şeyi aktif olarak 9 hesaptan yapıyorum. Hesaptaki parayla da main hesabınıza oyun hediye edersiniz.

Önceden beri kullandığım bir yan hesabım vardı. Hesabın içinde kartları pahalı olan oyunlar var sorum şu hesapta 5 dolar ban var. Acaba ben oyun alıp değerli kartları main hesabıma atsam sonra oyunu iade etsem sorun olur mu? Yeni aldığım oyundan kart düşürmeyeceğim.

Yan hesabınıza 5dolar yatırıp sınırı kaldırıp kendi hesabınıza kartları aktarın.
Ardından sizde olan 5 dolar ile istediğiniz oyunları ana hesabınıza hediye olarak gönderin.

Yan hesabınıza 5dolar yatırıp sınırı kaldırıp kendi hesabınıza kartları aktarın.
Ardından sizde olan 5 dolar ile istediğiniz oyunları ana hesabınıza hediye olarak gönderin.

Sanırım en mantıklısı bu olacak. Kartlar bayağı pahalıydı para yatırmadan kartları düşürmek istedimde olmaz muhtemelen. Tavsiyen için teşekkürler.

Hayır, işe yaramıyor. Oyun almanız değil, hesaba $5 değerinde nakit yüklemeniz gerekiyor. Ortalıklta oyun alma zorunluluğu varmış gibi bir algı var.

Edit: Konunun köklerini şimdi keşfettim. Dediğiniz şey yapılabilir fakat $5 dolar kısıtlaması kalktığı anda hesap normale dönmüyor. Bekleme süresi vardı ve ben bu süreyi hatırlayamıyorum. Size tavsiyem parayı yükleyin ve kısıtlamasız kalsın. Kış ve yaz indirimlerinde ortalama 15 kart (her gün 1 kart) kazanıyorsunuz. (keşif kuyruğundan) bunları ana hesabınıza takas yoluyla yollayıp değerlendirip kar edersiniz. Dediğim şeyi aktif olarak 9 hesaptan yapıyorum. Hesaptaki parayla da main hesabınıza oyun hediye edersiniz.

Oyun iade süresi 14 gün acaba olur mu diyeceğim de denemeden anlayamam. Bekleme süresi 1 haftaydı diye hatırlıyorum olamayadabilir ama 5 dolar yatırıp kendime oyun atmayı düşünüyorum hocam. Dediğiniz mantıklı geldi teşekkür ederim tavsiyen için.

Oyun iade süresi 14 gün acaba olur mu diyeceğim de denemeden anlayamam. Bekleme süresi 1 haftaydı diye hatırlıyorum olamayadabilir ama 5 dolar yatırıp kendime oyun atmayı düşünüyorum hocam. Dediğiniz mantıklı geldi teşekkür ederim tavsiyen için.
Rica ederim, iyi günler.

Sanırım en mantıklısı bu olacak. Kartlar bayağı pahalıydı para yatırmadan kartları düşürmek istedimde olmaz muhtemelen. Tavsiyen için teşekkürler.

Hocam Steam hesabınızdaki kartların değeri kaç? Veya inventoryinizi atma şansınız var mı?

Oyunları bulamadım link atabilir misiniz?

Çok pardon hocam bulamamanız normal söylemeyi unuttum oyunlar Steam'den kaldırıldı. Ondan dolayı pahalı arcane preraise ve arcane reraise diye Steam pazarına aratırsanız çıkar.

Çok pardon hocam bulamamanız normal söylemeyi unuttum oyunlar Steam'den kaldırıldı. Ondan dolayı pahalı arcane preraise ve arcane reraise diye Steam pazarına aratırsanız çıkar.

Hocam bu kartları kasıp satmazsanız çok büyük ayıp etmiş olursunuz. Olabilecek en kısa sürede kartları kasıp satın.

Yeni konular

Geri
Yukarı