Steam 5 TL altı oyun önerisi

Hocam oyunun hikayesinden çok bir şey beklemeyin adam kesiyorsunuz falan ama hoşunuza gidebilir.
Yarış?

Papara varsa atayım 1 TL.

Yok ama çok teşekkürler geçmeyi düşünüyorum yakında.
6, 40'a Assetto Corsa var. Kart düşürüp alabilirsiniz.

Kart yok zamanında birikmişti ve satamıyordum bir gün oyun aldığımdan Steam Guard vb halledim kasalarımı falan satmıştım CS:GO'daki 100TL yakın çıkmıştı ondan kalmadı hiç arka plan var ama yetmiyor 40 kuruş falan lazm assetto için.

Hikaye beni içine çekmiyor. Oyunun sahip olduğu şahane mekanikler de o haritada mahvedilmiş bence. Başka şans verebileceğim bir yanı da yok.

Just Cause serisini oynayan herkes bilir, hikaye yok gibi bir şeydir. Just Cause 2'de de bu böyle, 3'te de, 4'te de. Hikayeden çok gameplay'e odaklanılmalı bence. Haritası da bence gayet güzel. Yine de en iyi harita diyemeyeceğim. Bence en iyisi 3'teydi.

Just Cause serisini oynayan herkes bilir, hikaye yok gibi bir şeydir. Just Cause 2'de de bu böyle, 3'te de, 4'te de. Hikayeden çok Gameplay'e odaklanılmalı bence. Haritası da bence gayet güzel. Yine de en iyi harita diyemeyeceğim. Bence en iyisi 3'teydi.

3 bence de güzel. 2'nin potansiyelini 3'te ortaya çıkarmışlar gibi geliyor şahsen.

Just Cause 2 var 2,29TL'ye. Erzurum var 1,05TL'ye. Keyfinize göre çeşitli kötü oyunlar var yani.
erzurumu 1-2 tl gibi zamanda alıp kuzenimde kaldığımda açıp gülmüştük evet güzeldi.

komiklik açısından
teşekkürler ama öyle gereksiz derecede saran 1 tl lik oyunları arkadaşlarımla oynadım eğlenceli aslında
Pardon yanlış oyun göndermişim yarış kategorisinde olduğunu görmedim.

Attığınız oyunda Türkçe dil vb var mı hikayesini birazcık biliyor musunuz tarzına göre aslında alacak hiçbir şey olmazsa kafamda alınabilir

Geri
Yukarı