Steam 5 TL kart düşürmek için oyun önerisi

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Evet, Zup oyunlarından ziyade 1 - 1.5 TL arası oyunlar olsun. 3 tane alıp kar edeyim 🤌

Son düzenleyen: Moderatör:
Fly O'Clock'tan 2.5 TL'lik kart düşürmüştüm ve normal karttı parlak değil . Şu an fiyat nasıl bilmiyorum ama bakabilirsin. Optika'nın kartları da pahalıydı ama indirimde alman lazım.

Fly O'Clock'tan 2.5 TL'lik kart düşürmüştüm ve normal karttı parlak değil . Şu an fiyat nasıl bilmiyorum ama bakabilirsin. Optika'nın kartları da pahalıydı ama indirimde alman lazım.
2 TL buda :/
Bu şekil bir tutar veriyor, idle master ile düşer mi sizce?
1617967075064.png

Evet düşer ben Idle Master ile düşürmüştüm. Ama parlak kartlar şans işi.

2 TL ve 2.5 TL veriyor, bu gibi kartların düşme olasılığı düşük mü? 4-5 TL kazanır mıyım? Steam 1 Level olmak için harcıyorum üstüne bir de birkaç tane oyun alıp kart düşüreyim derdindeyim.
1617967243283.png

2 TL ve 2.5 TL veriyor, bu gibi kartların düşme olasılığı düşük mü? 4-5 TL kazanır mıyım? Steam 1 Level olmak için harcıyorum üstüne bir de birkaç tane oyun alıp kart düşüreyim derdindeyim.
Eki Görüntüle 967304
Niye bilmiyorum ama normal kartlar parlak kartlardan daha pahalıymış bu oyunda. 3 kart düşse en kötü 1.5 TL'den satsan yine kardasın.

Niye bilmiyorum ama normal kartlar parlak kartlardan daha pahalıymış bu oyunda. 3 kart düşse en kötü 1.5 TL'den satsan yine kardasın.
Şu 3'ünü aldım :) Idle master dışında kart düşürme programı önerin var mıdır? PC'den kasacağım. Yok Idle master yeterli diyorsan devam.
1617971943587.png

Şu 3'ünü aldım :) Idle master dışında kart düşürme programı önerin var mıdır? PC'den kasacağım. Yok Idle master yeterli diyorsan devam.
Eki Görüntüle 967442
Benim kullandığım 2 tane program var. Biri idle master biri idle daddy ama idle daddy telefon için. PC için idle master alternatifi olarak Archi Steam Farm var ama kullanmadığım için diğerlerinden iyi mi kötü mü bilmiyorum.

Geri
Yukarı