Steam 50 TL oyun tavsiyesi

Takemura

Hectopat
Daha fazla  
Cadılar Bayramı indirimi geldi bende birkaç oyun alayım dedim şu ana kadar şunları aldım;

The Walking Dead The Telltale Definitive Series
Ken Follett's The Pillars of the Earth

Bu oyunları öneririm ayrıca 50 TL kaldı buna da bir veya birkaç tane oyun istiyorum. Futbol hariç her şey olabilir :)

Phasmaphobia olabilir, Dark Souls serisi indirime girdimi bilmiyorum bende olduğundan bakmadım ama sen bir bak girdiyse 3. oyunu havada göm, 3. oyununu 22 kez bitirdim hala doyamadım ben. Aksiyon/RPG'nin zirvesi. Onun dışında 2. oyunu idare eder, ilk oyunu ise yine 3. oyun gibi müthiştir fakat o indirime girmiyor genelde.

Cadılar Bayramı indirimi geldi bende birkaç oyun alayım dedim şu ana kadar şunları aldım;

The Walking Dead The Telltale Definitive Series
Ken Follett's The Pillars of the Earth

Bu oyunları öneririm ayrıca 50 TL kaldı buna da bir veya birkaç tane oyun istiyorum. Futbol hariç her şey olabilir :)
Uzay ile alakalı şeyleri seviyorsan universe sandbox olabilir.

L.A. Noire veya Hades.

State of Decay 2: Jug. Ed. Olabilir.

Pek sevmedim gibi oyunu hocam sağ olun ama

Phasmaphobia olabilir, Dark Souls serisi indirime girdimi bilmiyorum bende olduğundan bakmadım ama sen bir bak girdiyse 3. oyunu havada göm, 3. oyununu 22 kez bitirdim hala doyamadım ben. Aksiyon/RPG'nin zirvesi. Onun dışında 2. oyunu idare eder, ilk oyunu ise yine 3. oyun gibi müthiştir fakat o indirime girmiyor genelde.

Phasmaphobia vardı zatrn ama Dark Souls 3 maalesef girmemiş indirime

Uzay ile alakalı şeyleri seviyorsan universe sandbox olabilir.

Pek hoşlanmam hocam sağ olun

Satisfactory 40 TL, 14, 75'e Kerbal Space Program var. Başta tereddütlerim vardı ama sardı diyebilirim. Fiyatını hak ediyor.

Şu anda değil maalesef.

Satisfactory hoşuma gitti biraz sağ olun. Bir de Cities Skylines sizce alınır mı fiyatı iyi düşmüş ama Türkçe dil desteği yok

Geri
Yukarı