Steam ₺70 oyun önerisi

TBTURK

Decapat
Katılım
11 Kasım 2019
Mesajlar
452
Çözümler
2
Detroit Become Human olabilir 71 TL fiyatı var şu an. Biosock koleksiyon alabilirsin 3 oyunuda içeren. Mgs 5 gizlilik oyunu severim dersen. Ori serisinin 2 oyunu var ona bakabilirsin. Dying Light, Dark Souls, Hitman. Şu an aklıma gelenler bunlar.
 

TBTURK

Decapat
Katılım
11 Kasım 2019
Mesajlar
452
Çözümler
2
Cuphead (zor bir oyun ama grafikleri ve oynanışı hoşuma gitmişti videolardan gördüğüm kadarıyla),Doom Eternal (sağa sola sıkayım kafa dağıtayım dersen.), Fallout 4, Skyrim, Arma 3, AC Origins - Odyssey - Unity, Batman Arkham serisi, Sniper Elite 4, Witcher 3 ve tüm DLC'leri, Mount & Blade Warband (bir süre bırakılıp sonra tekrar başlancak bir oyun bence), Watch Dogs 2, Portal 1-2, Beyond Two Souls, Control, Crysis, Just Cause 3, Witcher 2, Little Nightmares, Gears 5. Benden bu kadar hocam başka aklıma gelmiyor.
Arkadaşım olmadan zevk alabilir miyim?
Bir de Online'da görev falan oluyor mu yoksa sadece gezme falan mı?

Görev oluyor diye biliyorum ama bence arkadaşsız sarmaz RDR2 Online.
 
KS
KS
M

MTaner

Femtopat
Katılım
13 Ağustos 2021
Mesajlar
13
Cuphead (zor bir oyun ama grafikleri ve oynanışı hoşuma gitmişti videolardan gördüğüm kadarıyla),Doom Eternal (sağa sola sıkayım kafa dağıtayım dersen.), Fallout 4, Skyrim, Arma 3, AC Origins - Odyssey - Unity, Batman Arkham serisi, Sniper Elite 4, Witcher 3 ve tüm DLC'leri, Mount & Blade Warband (bir süre bırakılıp sonra tekrar başlancak bir oyun bence), Watch Dogs 2, portal 1-2, beyond Two Souls, Control, Crysis, Just Cause 3, Witcher 2, Little Nightmares, gears 5. benden bu kadar hocam başka aklıma gelmiyor.

Görev oluyor diye biliyorum ama bence arkadaşsız sarmaz RDR2 Online.

Sağ olun zaten aklım Odyssey'le red Dead Online da kalmıştı Online sarmaz Odyssey alacağım peki Total War serisi nasıldır bilginiz var mı?
 

Yeni konular

Yukarı