Steam 70 TL oyun tavsiyesi

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam 70 TL oyun tavsiyesi yapar mısınız? Steam profilim var oradan bütün oyunlarıma bakıp tavsiye verebilirseniz sevinirim. Şimdi aklıma gelmiyor. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam 70 TL oyun tavsiyesi yapar mısınız? Steam profilim var oradan bütün oyunlarıma bakıp tavsiye verebilirseniz sevinirim. Şimdi aklıma gelmiyor. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba, ben olsam metro exodus a indirim bekleyip metro exodus alırdım
Tabii işin sistem kısmı var sistemin iyiyse sanırım iyi...

Hocam GTA serilerine tekrar bakabilirsiniz bir paket altında indirime giriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Pakette GTA 3, SA, VC vardı, önce oynadıysanız bile tekrar bakabilirsiniz. Bayağı zevkli oluyor. Yaz indirimlerine 1 ay civarı kaldı indirimleri beklemeni öneririm. Sistemin vs. yetiyor ise -ve singleplayer istiyorsan- indirime girince Resident Evil serilerine bakabilirsin.

Merhaba, ben olsam Metro Exodus'a indirim bekleyip Metro Exodus alırdım.
Tabii işin sistem kısmı var sistemin iyiyse sanırım iyi...

Eğer RPG seviyorsanız Skyrim tavsiyemdir. Yanında Fallout New Vegas da alabilirsiniz.

Hocam GTA serilerine tekrar bakabilirsiniz bir paket altında indirime giriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Pakette GTA 3, sa, vc vardı, önce oynadıysanız bile tekrar bakabilirsiniz. Bayağı zevkli oluyor. Yaz indirimlerine 1 ay civarı kaldı indirimleri beklemeni öneririm. Sistemin vs. yetiyor ise -ve singleplayer istiyorsan- indirime girince Resident Evil serilerine bakabilirsin.

Doom Eternal alınır mı? İade etmeli miyim? Ayrıca RE8 indirime girerse büyük ihtimal alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı