Çözüldü Steam açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ogrsh

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, selam.
Steam'e tıkladığım zaman hiçbir şey olmuyor.
Forumdaki buna benzer konulara baktım ama oradaki çözümler benim işime yaramadı. Görev yöneticisinden görevi sonlandırıp tekrar açmışlar ama bende Steam'e tıkladığım zaman görev yöneticisine gelmiyor. Uyumluluk modunu denedim, olmadı. Sistem güncellemesi yapmıştım 21H1'e, onu sistem geri yükleme ile geri aldım. Aktif güncelleştirme gözükmüyor. Formattan önceki son çıkıştayım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Edition Windows 10 Pro
Version 20H2
Installed on ‎12/‎26/‎2020
OS Build 19042.964
Experience Windows Feature Experience Pack 120.2212.2020.0
------------------
System Information
BIOS: 3801 (type: UEFI)
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-6700K CPU @ 4.00GHz (8 CPUs), ~4.0GHz
Memory: 16384MB RAM
Available OS Memory: 16322MB RAM
DirectX Version: DirectX 12
NVIDIA GTX 1070

Process Monitor Raporu

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows Defender'ı kapatıp dener misiniz? Formattan önceki son çıkıştayım demişsiniz, format güzel bir çıkış olabilir. Driver Booster tarzı yazılımlar kullanmayın sisteminizde.
Windows Defender'ı kapatıp dener misiniz? Formattan önceki son çıkıştayım demişsiniz, format güzel bir çıkış olabilir. Driver Booster tarzı yazılımlar kullanmayın sisteminizde.

Çözüm
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Driver Boosterı çok önce yüklemiştim bir sorun gözükmüyordu sistem. Steam açılmayınca driverlarla ilgili bir sorun olduğunu düşünerek Driver Booster kullandım ama bir çözüme ulaşamadım.
Windows Defender'ı kapatıp denedim düzelmedi.
Ekran kartı driverini da kaldırıp yükledim yine düzelmedi.
En iyisi temiz bir kurulum yapmak dediğiniz gibi.

Benim merak ettiğim bir konu Driver Booster programını niye önermiyorsunuz acaba?

Yanlış sürücüler yükleyebiliyor. En nihayetinde IObit yazılımı. Kullanıp da memnun kalan görmedim. İncelediğim raporlarda sorunların kaynaklarından biri de bu Driver Booster oluyor. Windows 10 kullanıyorsunuz zaten, ekran kartı sürücüsü hariç diğer sürücüleri Windows 10'un yüklemesi yetiyor. Gerek yok böyle yazılımlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı