Steam aile hesabında satın al ibaresi

kamafule11

Decapat
Merhaba.
Arkadaşımla aile hesabı oluşturduk her türlü yetkileri birbirimize vermemize rağmen yaklaşık 8 oyundan 7'si indir veya oyna ibaresi var.
Sadece tek bir oyunda satın al ibaresi yazıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Online tabanı bulunduran oyunlarda satın al ibaresi çıkmakta.

GTA 5 gibi bir örnek verebilirim. Ya ortak hesaba girip oynayacaksınız ya da bu hesabına alacaksın bu oyunu.

Pek bir bilgim yok ama bazı oyunların firmaları paylaşıma izin vermiyor özellikle silahlı FPS türü hile açıp başka hesapdan gelme mantığı.

Online tabanlı oyunların hiçbiri aile paylaşımı ile paylaşılmamakta.

GTA Online var allmanız gerekir, Rainbow Six örnek olarak. Hikayeli oyunlarda sorun olmaz. Aynı şekilde co-op oyunlar da da.

Online tabanlı oyunların hiçbiri aile paylaşımı ile paylaşılmamakta.

GTA Online var allmanız gerekir, Rainbow Six örnek olarak. Hikayeli oyunlarda sorun olmaz. Aynı şekilde co-op oyunlar da da.
hocam bence onunla alakalı değil gibi gta 5 ride 3 pubg hepsini indirdim oynuyorum ama sadece red dead redemption 2 oyununu indiremiyorum. Bir yerde bir hata yapıyorum ama çözemedim.

birde bu sitede bayağı paylaşım yapıp hesabını satan var. demekki oluyor diye düşünmüyor değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı