Steam aile paylaşımı ile farklı oyunlar aynı anda oynanır mı?

ust_sel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Sims 3 için aile paylaşımını aktif etmek istiyorum. Paylaştığım kişi Sims 3 oynarken ben de diğer odada kendi bilgisayarımdan diğer Steam oyunlarımı oynayabilir miyim? Eğer bunun için birimizin çevrimdışı olmamız falan gerekiyorsa o da sorun değil. Paylaştığım kişi çevrim içi oynamıyor. Ayrıca ben de Sims 3'ü hiç oynamıyorum fakat bilgisayarda yüklü. Gerekirse onu da silebilirim.

Çözüm
Bunu ben de internette birkaç yerde gördüm fakat @Silinen üye arkadaşıyla bunu yapabildiğini söylemiş.

@Denemeler 'in de dediği gibi ben Sims oynamayacağım zaten. Diğer kullanıcıyı çevrimdışı vs. yapsak yine de mümkün değil mi dersiniz?
Çevrimiçi,çevrimdışı,online yada singleplayer oyunlar fark etmiyor hocam aynı anda sadece bir kişi kütüphaneyi kullanabiliyor daha geçen hafta denedim abim Football Manager 2019 oynuyordu bende Shadow of The Tomb Raider açtım direkt oyununu kapattı abimin zaten dediğiniz gibi olsa saçma olur sadece bir kişi oyunları alır aile paylaşımı yaptığı kişilerde beleşten oynar ne yazık ki yok böyle bir şey.
Çevrimiçi,çevrimdışı,online yada singleplayer oyunlar fark etmiyor hocam aynı anda sadece bir kişi kütüphaneyi kullanabiliyor daha geçen hafta denedim abim Football Manager 2019 oynuyordu bende Shadow of The Tomb Raider açtım direkt oyununu kapattı abimin zaten dediğiniz gibi olsa saçma olur sadece bir kişi oyunları alır aile paylaşımı yaptığı kişilerde beleşten oynar ne yazık ki yok böyle bir şey.
Peki çevrimdışı olduğunda steam onu nasıl anlıyor? Kütüphaneyi mi göstermiyor mesela?

Arkadaşıma aile paylaşımı vermiştim. Age of Empires oyununda oynamak istiyordu. O internetini kapatdığında o offline bir şekilde oynayabiliyor bende istediğim oyunu oynayabiliyordum, oyundan çıkarsa aynı şeyleri tekrar yapmak gerekiyordu diğer oyunlarda olur mu bilmem ama Single Player oyunlarda deneyin belki olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı