Steam aile paylaşımında oyunlar geldi ve geri gitti

emirhan026

Decapat
TeamViewer kullanarak arkadaşım bilgisayarıma bağlandı ve bilgisayarımdan kendi hesabına giriş yaparak aile paylaşımını açtı. İlk başta oldu oyunlar geldi bir oyunu indirdim sonra tekrar girmek istediğimde aile paylaşımı kapanmıştı ödünç al yazıyordu (bende olmayan oyunlar da gitmişti yüklü olduğu için o oyun görünüyordu). Arkadaşım tekrar bilgisayarıma bağlandı ve oradan yine açtı bu sefer paylaşım oldu oyunlar geldi indirdiğim oyuna oyna tuşuna bastım ama oyun daha açılmadan paylaşım tekrar kapandı. Arkadaşım tekrar bilgisayarıma bağlanıp kendi hesabından paylaşım yaptı ama kendi hesabıma geçiş yapınca paylaşım kapanıyor, ayarlardaki tikler sıfırlanıyor. Her şeyi denedik arkadaşım kendi bilgisayarındaki hesabından çıkış yaptı, onun bilgisayarına kendi hesabımla giriş yaptım ama olmuyor nasıl aile paylaşımını sabit tutabilirim sürekli tik kalkıyor ve paylaşım kendi hesabıma geçtiğimde kapanıyor.

Arkadaşın oyun oynarken sende mi oyuna girmeye çalışıyorsun ?
Hayır arkadaşım steamden çıkış yapıyor kendi bilgisayarında. Ben kendi hesabıma geçiş yapınca paylaşım kapanıyor oyun yüklü olduğu için gözüküyor ve ödünç al yazıyor. Oyna tuşu bile görünmüyor sadece 2 kez paylaşım kapanmadı ilk seferinde oyunu yükledim girmek için baktığımda kapanmıştı ikinci seferinde oyna tuşuna bastım daha oyun açılmadan paylaşım kapandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı