Çözüldü Steam araçları ve avatarları nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

notmeiswear

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Steam avatarlarımda bir sürü oyun avatarı var nereden geldi bilmiyorum oyun olarak Garry's Mod var sadece bir de araçlar kısmında da bunlar var hesabımı hacklemişlerdir diye Steam şifremi değiştirdim. Bunları kaldırmanın bir yolu var mı?

unknown_2021.06.18-12.37 (2).png

unknown_2021.06.18-12.39 (2).png

Çözüm
Steam araclari zaten daha önce de bulunuyordu. Yukaridaki "araclar" kismina tiklayip oyunlarimi secin. Araclar listesindeki tik isaretini de kaldirin. Böylece araclar kismindaki icerikler kaybolacaktir.

Steam.png

Avatarlari ise silmenin bir yolu yok diye biliyorum. Onlar zaten herkeste olan bir sey. Hesabinizin hackledikleri falan yok kisacasi.
Steam araclari zaten daha önce de bulunuyordu. Yukaridaki "araclar" kismina tiklayip oyunlarimi secin. Araclar listesindeki tik isaretini de kaldirin. Böylece araclar kismindaki icerikler kaybolacaktir.

Steam.png

Avatarlari ise silmenin bir yolu yok diye biliyorum. Onlar zaten herkeste olan bir sey. Hesabinizin hackledikleri falan yok kisacasi.

Çözüm
Sadece oyunları satın aldığımızda avatarları gözükür sanıyordum.

Normalde orada satin alinan oyunlarin (eger varsa) avatarlari görünmesi lazim. Zira bende yukaridaki avatarlar bulunmamakta. Tabii bu yine hesabinizin hacklendigi anlamini tasimiyor. Nereden geldigini arastirmak lazim.

Hesaba giris yapan biri böyle bos islerle ugrasmaz. Onlarin amaci genelde hesabinizdaki degerli itemleri calmak oluyor. Arastirip size geri dönüs saglayacagim.
Güncelleme: Soruyu Valve ekibine yönelttim. Baskasi adina yardimci olamayacaklarini, yardima ihtiyaci olanin kendisinin yazmasi gerektigini söylediler. Maalesef kesin bir cevap alamadim.

Forumlarda arastirdigim kadariyla ise bu durum bazi kisilerde de mevcutmus. Nasil ve neye göre eklendigini kendileri de bilmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı