Çözüldü Steam arka plan görseli nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sprons

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de basit bir profil resmi yaptım fakat arka plana uygun olmuyor, bunu nasıl yapabilirim profilimi screenshot olarak koydum yardım eder misiniz?
Yapmak istediğim şey 2 resimde de beyaz arka plansız olup Steam arka planım gözükmesi.

1621009755355.png

Çözüm
Orası normalde şeffaf yapılmıyor. Arka planı kırpıp ortaya koymanız gerekiyor. Steam.Design gibi siteler kullanmanız gerek. Bu videodaki arkadaş gayet iyi bir şekilde anlatmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya da bu resimleri kullanın:

ortaresim.png

sağresim.png
Orası normalde şeffaf yapılmıyor. Arka planı kırpıp ortaya koymanız gerekiyor. Steam.Design gibi siteler kullanmanız gerek. Bu videodaki arkadaş gayet iyi bir şekilde anlatmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ortaresim.png

sağresim.png

Son düzenleme:
Çözüm
Steam'de basit bir profil resmi yaptım fakat arka plana uygun olmuyor, bunu nasıl yapabilirim profilimi screenshot olarak koydum yardım eder misiniz?
Yapmak istediğim şey 2 resimde de beyaz arka plansız olup Steam arka planım gözükmesi.

Eki Görüntüle 1023374
Kullandığın arka planın ismini verebilir misin ?

Kullandığın arka planın ismini verebilir misin?

Direkt size atayım kendim tasarladım.

Orası normalde şeffaf yapılmıyor. Arka planı kırpıp ortaya koymanız gerekiyor. Steam. Design gibi siteler kullanmanız gerek. Bu videodaki arkadaş gayet iyi bir şekilde anlatmış.

Sağ ol resimleri aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı