Steam arka planı kalitesiz

v1ncent

Hectopat
2K puanla purple palm trees denilen arka planı aldım, tüm puan çöp oldu. Hem tam sığmıyor + kalitesi 144p gibi. Nasıl çözerim bunu? Şöyle bir kesit bırakayım;

Ekran görüntüsü 2022-01-09 122134.png

Tek çözüm puanı elde ederken satın aldığın oyunun süresi ve saati geçmediyse iade etmek. Oyun iade edilince puanlar da geri geliyor.

2K puanla purple palm trees denilen arka planı aldım, tüm puan çöp oldu. Hem tam sığmıyor + kalitesi 144p gibi. Nasıl çözerim bunu? Şöyle bir kesit bırakayım;

Eki Görüntüle 1265088
Steam Puan dükkanından alınan Hareketli/Hareketsiz arka planlar genelde bu şekilde. Nedeninin ekran boyutu ile alakalı olduğunu duymuştum. Örneğin bilgisayarınıza televizyon gibi büyük ekran bağladığınız zaman daha kaliteli gözüküyormuş. Denemedim ancak doğru olabilir. Örnek vermek gerekirse bende de öyle bulanık:
Steam Profilim

Steam Puan dükkanından alınan Hareketli/Hareketsiz arka planlar genelde bu şekilde. Nedeninin ekran boyutu ile alakalı olduğunu duymuştum. Örneğin bilgisayarınıza televizyon gibi büyük ekran bağladığınız zaman daha kaliteli gözüküyormuş. Denemedim ancak doğru olabilir. Örnek vermek gerekirse bende de öyle bulanık:
Steam Profilim
İstek listene Elden Ring'i ekle çabuk.

Yok hocam, arkadaşta baktı ondada çamur gibi. @IBarış dediğin gibi, çoğu arka plan böyle sanırım.
Yani eğer büyük ekranlarda da aynıysa dediğiniz gibi bir şey yapamayız. Aldığınız arka planı iade etmek isterseniz o puanın geldiği oyunu iade etmeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı