Steam arkadaş aktivitelerini gizlemek

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İstek listesine eklediğim oyunları arkadaşlarım görmesin istiyorum gizlilik ayarlarından oyun detaylarını gizli Yaparsam'da Idle Daddy işe yaramıyor. Yöntemi var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20230201_122800.jpg
    IMG_20230201_122800.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 119
Bir yöntemi yok. Arkadaşlarınız bildirim ayarlarından eğer bunu kapatırsa görmeyebilir. Zaten aktivitenizde olmasa bile arkadaşlarınız istek listenizde görür eklediğiniz şeyleri.

Son düzenleme:
Açığa alıp çalışma başlayınca gizliye alabilirsiniz. Normalde gizli olunca çalışıyor ama. En azından bende çalışıyor.

Ya aslında öyle bir şey hatırlıyorum sanki oyun ayrıntılarını gizli yapınca çalışıyordu Idle Daddy ama denemedim.

Bir yöntemi yok. Arkadaşlarınız bildirim ayarlarından eğer bunu kapatırsa görmeyebilir. Zaten aktivitenizde olmasa bile arkadaşlarınız istek listenizde görür eklediğiniz şeyleri.

Oyun detaylarını gizli yapınca çalışıyormuş program oyun detaylarının altında buna istek listesi dahildir diyor ben bunu gizli yaptım şimdi arkadaşlarım oyunları kaç saat oynadığımı ve istek listemi göremez değil mi?

Son düzenleme:
Ya aslında öyle bir şey hatırlıyorum sanki oyun ayrıntılarını gizli yapınca çalışıyordu Idle Daddy ama denemedim.

Oyun detaylarını gizli yapınca çalışıyormuş program oyun detaylarının altında buna istek listesi dahildir diyor ben bunu gizli yaptım şimdi arkadaşlarım oyunları kaç saat oynadığımı ve istek listemi göremez değil mi?
İdle Daddy'den mi yaptınız? Yoksa Steam ayarlarından mı?

Geri
Yukarı