Steam arkadaş eklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 7
Arkadaslarım Steam'de dolar 2 TL dıyordu ama?

Hayır alakası yok. Seni keklemişler. Kendi gözlemlerime dayanarak söylüyorum. Kaç dolar harcadığını görmek istiyorsan üst menüdeki yardım kısmından Steam desteğe tıkla. Eğer hala sınırlı hesapsa kaç dolar harcadığın gözükecektir. Ben 4 dolar harcamışım. Şu ana kadar 30 TL civarı harcama yaptım.

Hayır alakası yok. Seni keklemişler. Kendi gözlemlerime dayanarak söylüyorum. Kaç dolar harcadığını görmek istiyorsan üst menüdeki yardım kısmından Steam desteğe tıkla. Eğer hala sınırlı hesapsa kaç dolar harcadığın gözükecektir. Ben 4 dolar harcamışım. Şu ana kadar 30 TL civarı harcama yaptım.
Büyük ihtimal Steam'ın firmalara önerdiği doları 2 TL'den baz almayla karıştırdı ( firmalar doları isterseler güncel kur ile hesaplayabilirler ).

Son düzenleme:
Steam'in oyun yayımcılarına önerdiği kur 2TL ama istediği fiyattan yayınlar. Örneğin Steam Rockstar'a GTA V 10 dolar ama Türkiye'de 80TL yapıyor çok satamazsın sana önerdiğim fiyat 20TL. (çoğu firma kabul ediyor yerel fiyatlandırmayı.)

Anladıım yanı döviz aynı ama rtürkiye fiyatı farklı.

2.5 dolarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı