Steam Arkadaşıma Mesaj Atamıyorum

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Steam'de 'Arkadaşlar' kısmı açılıyor fakat bir arkadaşıma mesaj göndermek istediğimde 'Arkadaşlar' kısmı kapanıyor ve bir süre sonra tekrar açılıyor. Bundan dolayı arkadaşıma mesaj yollayamıyorum. Bugün gün içinde 2. kez bunla karşılaştım, ilkinde Steam'ı silip yükledim ve bu benim yaklaşık 30 GB'lik bir indirme süresini beklememe neden oldu. Şimdi silip yüklemeden nasıl çözerim?

Aynı sorunla karşılaştım dostum Steamini beta seviyesine getirirsen sorun çözülür ya da kullanabilirim dersen Büyük Ekran da başlatman da bir çözümdür.

Arkadaşlar merhaba. Steam'de 'Arkadaşlar' kısmı açılıyor fakat bir arkadaşıma mesaj göndermek istediğimde 'Arkadaşlar' kısmı kapanıyor ve bir süre sonra tekrar açılıyor. Bundan dolayı arkadaşıma mesaj yollayamıyorum. Bugün gün içinde 2. kez bunla karşılaştım, ilkinde Steam'ı silip yükledim ve bu benim yaklaşık 30 GB'lik bir indirme süresini beklememe neden oldu. Şimdi silip yüklemeden nasıl çözerim?
Eğer Steam'i silip geri yüklemek bir çözüm yolu ise 30 GB indirmeye maruz kalmamak için oyunlarınızı yedekleyin, Steam'i silin geri yükleyin, sonra yedeklediğiniz oyunu geri yükleyin. Nasıl yedeklenip geri yüklendiğini bilmiyorsanız bana yazabilirsiniz.

Geri
Yukarı