Steam atölye vitrininiz seçeneği gözükmüyor

xAnstrox

Centipat
Daha fazla  
Normalde bu atolye vitrininin altında atolye vitrininiz yazmalı ama bende gözükmüyor. Sebebi nedir Steam seviyem 12.

1670409350908.png

Atölye vitrininiz derken? Bende de sizin gibi aynı çıkıyor anlamadım ne istediğinizi. Atölye vitrini zaten bir tane var o da gözüküyor.

1670409519524.png

Atölye vitrininiz derken? Bende de sizin gibi aynı çıkıyor anlamadım ne istediğinizi. Atölye vitrini zaten bir tane var o da gözüküyor.

Eki Görüntüle 1595738

Ben Steam'me böyle GIF koymak istiyorum profile ve 5'li atolye GIF'i diye bir şey var ondan yapmak istiyorum bu yüzden vidolarda hep gördüğüm atolye vitrininiz diye bir şey var onu kastediyorum.
İzlediğim video da böyle gözüküyor.

Dosya Ekleri

• 1670409738189.png
    1670409738189.png
    83,3 KB · Görüntüleme: 45
Ben Steam'me böyle GIF koymak istiyorum profile ve 5'li atolye GIF'i diye bir şey var ondan yapmak istiyorum bu yüzden vidolarda hep gördüğüm atolye vitrininiz diye bir şey var onu kastediyorum.
İzlediğim video da böyle gözüküyor.
Gif'ler atölye vitrininde koyulmuyor ki. Çizim vitriniyle koyuluyor. Atölye vitriniyle atölyeye yüklediğiniz modları sergiliyorsunuz.

O Atölye Vitrininiz kısmı atölyeye bir içerik yükleyince gözüküyo olabilir. Atölyeye istediğiniz şeyi yükleyin bi de öyle deneyin var mı diye.

O atölye vitrininiz kısmı atölyeye bir içerik yükleyince gözüküyor olabilir. Atölyeye istediğiniz şeyi yükleyin bir de öyle deneyin var mı diye.

Peki nasıl yükleyebilirim?
Bilmiyorumda.

GIF'ler atölye vitrininde koyulmuyor ki. Çizim vitriniyle koyuluyor. Atölye vitriniyle atölyeye yüklediğiniz modları sergiliyorsunuz.

Benim izlediğim videoyada öyle konuyordu.

O atölye vitrininiz kısmı atölyeye bir içerik yükleyince gözüküyor olabilir. Atölyeye istediğiniz şeyi yükleyin bir de öyle deneyin var mı diye.

Sağ ol düzeltim çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı