Steam atölyedeki Hearts of Iron IV Türkçe yaması güvenli midir?

letranger

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma hiçbir korsan ya da riskli içerik yüklemiyorum. Acaba bu TR yamada virüs riski var mıdır? Kimse emin olamaz tabii de fikirlerinizi merak ediyorum.

Bilgisayarıma hiçbir korsan ya da riskli içerik yüklemiyorum. Acaba bu TR yamada virüs riski var mıdır? Kimse emin olamaz tabii de fikirlerinizi merak ediyorum.
Atolye ürünlerinde sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Ayrı bir siteden yüklemek isteseydiniz onu bilemezdim.

Güvenebilirsiniz diyebilirim.

Atölye öğeleri Steam tarafından kontrol ediliyor, herkesin rastgele keyfine göre şeyler yüklediği bir yer değil atölye sekmesi, atölyedeki hiçbirşeyde virüs yoktur içiniz rahat olsun.
Ayrıca Türkçe yama multiplayer oynarken çökmelere yol açabilir.

Atölye öğeleri Steam tarafından kontrol ediliyor, herkesin rastgele keyfine göre şeyler yüklediği bir yer değil atölye sekmesi, atölyedeki hiçbirşeyde virüs yoktur içiniz rahat olsun.
Ayrıca Türkçe yama multiplayer oynarken çökmelere yol açabilir.

Oyun derya denizmiş. Bir çözeyim de multiyi sonra düşünürüm artık. Belki de içinde boğulup kaldırırım oyunu bilemiyorum. :) Kuzenimin yoğun tavsiyesi üzerine aldım.

Hocam güvenli. Kendi bilgisayarıma kurdum. İngilizce seviyem olmadığı için mecburen Türkçe yamayı kurmak zorunda kaldım. Çeviri tam değil fakat çoğu kelime çevrilmiş.

Geri
Yukarı