Steam Ay Takvimi İndirim Rozeti

Yer
Osmangazi / Bursa
Herkese merhabalar,
Burada sizlere hiçbir ücret ödemeden yeni Ay Takvim'i etkinliğinin rozet alımı nasıl yapılır elimden geldiği kadar göstereceğim. Steam hesabınıza giriş yapın ve ana sayfada "Postanız var kırmızı bir zarf" ibaresine tıklayın. Açıldığı takdirde sizlere otomatik olarak 2000 jeton verecek, bu jeton ile direkt olarak rozeti işleme yapabilirsiniz. Sonrasında ise bakiyeniz var ise ufak tefek yüklemeler yaparak hediyeler rozet seviyesini yükseltme yapabilirsiniz. Atacağım görsellerden bakabilirsiniz. Yapamayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiği kadar.

367539
367540
367541
367542
367544

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu başlığın açılma sebebini de, yazınızdaki anlatma şeklinizden de hiç bir şey anlamadım. Neyden bahsediyorsunuz? Önemli bir şey ise bende yapacağım çünkü hiç bir bilgim yok. Bana 4000 jeton verdiler bu arada.

Hocam Rozetler kısmında Ay Takvimi Yeni Yeli 2019 adlı rozeti bulamadım.

Jetonu 2000 değil 4000 verdi bana. Ayrıca 400XP'yi nasıl aldınız hiçbir şey anlamadım, ürünleri sepete ekleyip daha sonra 400 XP fotoğrafı atmışsınız, biraz daha açıklayıcı olun.
Siz açıklamadan ben açıklayayım. Zarfı açtığınızda 4000 jeton verdi ve siz bunun 2000'ini rozet alarak kullanmışsınız ve elinizde 2000 jeton kalmış. Rozet seviyesini 2 yapmak için de 2200 jeton istiyor. 14.50 TL'lik alışveriş yapmışsınız ( 1 TL harcamaya 60 jeton veriyor) böylece seviye 2 yapmışsınız.

Bu başlığın açılma sebebini de, yazınızdaki anlatma şeklinizden de hiç bir şey anlamadım. Neyden bahsediyorsunuz? Önemli bir şey ise bende yapacağım çünkü hiç bir bilgim yok. Bana 4000 jeton verdiler bu arada.
anlamadığın yer neresi ? Rozet olayından bahsediyorum hani anlatım kısmını beceremedim diyelim görsel kısmından da bir şey anladıysanız daha ne yapabilirim acaba ?
Hocam Rozetler kısmında Ay Takvimi Yeni Yeli 2019 adlı rozeti bulamadım.
ilk önce zarfı açıp sonrasında ana ekran kısmına gelerek ordan hemen kullan butonuna basarak rozeti işlemeniz lazım.

Jetonu 2000 değil 4000 verdi bana. Ayrıca 400XP'yi nasıl aldınız hiçbir şey anlamadım, ürünleri sepete ekleyip daha sonra 400 XP fotoğrafı atmışsınız, biraz daha açıklayıcı olun.
Siz açıklamadan ben açıklayayım. Zarfı açtığınızda 4000 jeton verdi ve siz bunun 2000'ini rozet alarak kullanmışsınız ve elinizde 2000 jeton kalmış. Rozet seviyesini 2 yapmak için de 2200 jeton istiyor. 14.50 TL'lik alışveriş yapmışsınız ( 1 TL harcamaya 60 jeton veriyor) böylece seviye 2 yapmışsınız.
yazmış olduğum yazıyı güzelce okusaydınız hocam ne demek istediğimi anlardınız. Yazının bir bölümünde Sonrasında ise bakiyeniz var ise ufak tefek yüklemeler yaparak hediyeler rozet seviyesini yükseltme yapabilirsiniz , diyor.
1 Seviye aldım sağolasın :)
beğenmeyi ihmal etmeyin hocam :) yardımcı olabildiysem ne mutlu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı