Steam aynı anda oyun oynama

Bertan_58

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba,

Bugün FIFA 22 satın aldım. Abim de kendi bilgisayarından ara sıra offline modda kariyer yapmak istiyor. Sorularım şu şekilde;

Ben Online modda oynarken abim kendi bilgisayarında offline moda alıp kariyer modu yaparsa herhangi bir sorun olur mu?

Aile modu adında bir özellik varmış, bu özelliği aktif hale getirince ne gibi değişiklik oluyor?

Bu olayın mantığını açıklayabilir misiniz?

Olmuyor diye biliyorum.
Aile modunda ise sen oyuna girdikten sonra diğer kişi oyundaysa Steam diğer kişiye 5 dakika süre veriyor ondan sonra oyun kapanıyor ama diğer kişinin interneti kapalıysa bilemem.

Aile paylaşımı için iki farklı hesap lazım. Aile paylaşımı yapılan hesaplarda abiniz oyuna girince siz giremezsiniz. Daha doğrusu girersiniz fakat abinizi 5 dakika sonra oyundan atar.

Merhaba,

Bugün FIFA 22 satın aldım. Abim de kendi bilgisayarından ara sıra offline modda kariyer yapmak istiyor. Sorularım şu şekilde;

Ben Online modda oynarken abim kendi bilgisayarında offline moda alıp kariyer modu yaparsa herhangi bir sorun olur mu?

Aile modu adında bir özellik varmış, bu özelliği aktif hale getirince ne gibi değişiklik oluyor?

Bu olayın mantığını açıklayabilir misiniz?
Bir hesap daha açarsın. Kendi hesabından, o hesaba aile paylaşımı açarsın. Aile paylaşımının açıldığı hesabı abine verip, offline moda aldırırsın. Abin kariyer modunu oynarken, sen online oynarsın.

Origin hesabı bağlantısı gerektiriyor, o şekilde oynayamazsınız.

Son düzenleme:
Aile paylaşımı için iki farklı hesap lazım. Aile paylaşımı yapılan hesaplarda abiniz oyuna girince siz giremezsiniz. Daha doğrusu girersiniz fakat abinizi 5 dakika sonra oyundan atar.
Anlamadığım şey aile modunda da birimiz online diğerimiz offline oynayamıyorsa ne mantığı kaldı? Ben oynadıktan sonra hesabımı kapatırım kendisi benim hesabımdan oynar?

Yeni konular

Geri
Yukarı