Steam bakiyesi nasıl nakte çevrilir?

Merhaba, Steam'de yüklü miktarda bir bakiyem var ve nakte çevirmek istiyorum. ByNoGame'i biliyorum fakat %50 komisyon alıyorlar, internette bazı makaleler okudum fakat çoğuna güvenemedim. Sizin bir tavsiyeniz var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar. Hazır Steam'de güzel indirimler varken bende bir sepet yapmıştım. Elime para yeni geçti, dolayısıyla bugün yarın alışverişimi tamamlayacağım. Sizin elinizde ne kadarlık bir bütçe var? Takas oranı olarak ne düşünüyorsunuz?

Merhabalar. Hazır Steam'de güzel indirimler varken bende bir sepet yapmıştım. Elime para yeni geçti, dolayısıyla bugün yarın alışverişimi tamamlayacağım. Sizin elinizde ne kadarlık bir bütçe var? Takas oranı olarak ne düşünüyorsunuz?
DanRad#9733 ekleyin isterseniz konusalim hocam

Hocam maalesef Discord kullanmıyorum. Şu an işteyim çok aktif olamayacağım.
+Bu konu özelinde daha önceden referansınız vs. var mı? Yani sosyalden, aracı olarak tabir edecebileceğimiz birisi yoksa takas yapmaya malum sebeplerden pek yanaşmam hocam.

+Bu konu özelinde daha önceden referansınız vs. var mı? Yani sosyalden, aracı olarak tabir edecebileceğimiz birisi yoksa takas yapmaya malum sebeplerden pek yanaşmam hocam.
Yok hocam ilk kez yapiyorum
Ben forza 4 istiyorum bana uygun fiyata verirseniz sizden alabilirim
Discorddan ekleyip yazabilirsiniz
mail atabilirmisiniz;
[email protected]

Son düzenleme:

Geri
Yukarı