Steam bakiyesi nasıl nakite çevirilir?

DratZz

Centipat
Daha fazla  
Yukarıda gördüğünüz gibi Steam bakiyesi nasıl nakite çevirebilirim. En kârlı nasıl çevirebilirim? Ben Steam üzerinden oyun veya skin satabilirm böyle düşünüyorum. 4000 TL'ye yakın bakiyem var.

Yukarıda gördüğünüz gibi Steam bakiyesi nasıl nakite çevirebilirim. En kârlı nasıl çevirebilirim? Ben Steam üzerinden oyun veya skin satabilirm böyle düşünüyorum. 4000 TL'ye yakın bakiyem var.

CS:GO yüksek kaliteli bir bıçak alın skin sitesinde satın yaklaşık 600-1000 TL komisyon alınıyor onun dışında oyun karşılığında bakiyenizi satabilirsiniz indirimli olarak.

Bütçeniz ile skin vs. satın alarak internet üzerinde satmanız gerekiyor. By****me (yazmak serbest mi bilmiyorum) üzerinden yüzde 50 civarı bir komisyon alınıyor(tam rakam bilmiyorum). İnternette izlediğim videolardan anladığım kadarıyla minimum yüzde 36 komisyona kadar iniyor. Yani eğer yüklediğin para kadarını bile nakite çeviremeyeceksen pek de tavsiye etmem

CS:GO dan skin alıp GamerMarkt ta satın sakın bynogame den satmayın çok fena komisyon alıyorlar paranın yarısı neredeyse GamerMarkttan karlı rahat satabilirsiniz oradan da kredi kartınızı ekleyince çekebilirsiniz ertesi gün kredi kartınıza geliyor para

Not: Site Güvenlidir.

İnsanlara belirli bir komisyon karşılığında oyun satın al. Skin satıp kaybedeceğin paradan daha az kaybedersin. Mesela 100 liralık bir oyun almak isteyen birine o oyunu hediye at ve 90 lira iste.

Geri
Yukarı